• تورهای پرطرفدار
 • تور های پیشنهادی
 • ارزان ترین تورها

تور مشهد هتل عرش | رزرو تور تضمین بالاترین تخفیف

1300000 تومان جدول قیمت
2 شب و 3 روز - همه روزه
بیشترین تخفیف

تور هتل الماس نوین مشهد | رزرو تور با کمترین نرخ

3250000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
زمینی و هوایی

تور هتل عماد مشهد | رزرو تور بیشترین تخفیف و خدمات

1850000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
قیمت مناسب

تور مشهد هتل ابریشم | رزرو تور با کمترین قیمت

1600000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
زمینی و هوایی

تور مشهد هتل درویشی لحظه آخری| ارزانترین با قطار

3250000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
ارزانترین قیمت

تور مشهد هتل اترک | قیمت زمستان 99

3400000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
زمینی و هوایی

تور مشهد هتل سی نور با هواپیما یا قطار | منو غذا و روف گاردن

3700000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
زمینی و هوایی

تور مشهد هتل مدینه الرضا | هتل لوکس | رزرو با تضمین بالاترین تخفیف

3900000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
ایرباس و بوئینگ

تور مشهد هانی پارس | رزرو با بیشترین تخفیف | قیمت مناسب

1650000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
زمینی و هوایی

تور مشهد هتل کارن با قطار و هواپیما | ترانسفر | صبحانه ناهار شام سلف

1750000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
زمینی و هوایی

تور هتل حافظ مشهد | رزرو تور با کمترین قیمت

2250000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - نرخ ویژه
زمینی و هوایی

تور هتل زیارت مشهد | رزرو با تضمین بیشترین تخفیف

1750000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
زمینی و هوایی

تور هتل کیانا مشهد | رزرو تور با قطار و هواپیما

2850000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
زمینی و هوایی

تور هتل ایساتیس مشهد | رزرو تور تضمین کمترین قیمت

1200000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
ایرباس و بوئینگ

تور هتل ایران زمین مشهد | تضمین رزرو با کمترین نرخ

2350000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
ایرباس و بوئینگ

تور هتل هاترا مشهد | تضمین کمترین قیمت رزرو تور

2200000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب و 3 روز - همه روزه
قیمت مناسب
تور مشهد

تور ارزان مشهد | لیست ارزان قیمت ترین تورهای مشهد

مشهد یکی از پرطرفدار ترین شهرها برای سفر محسوب می‌شود. سالانه میزبان تعداد زیادی مسافر است که به قصد زیارت و سیاحت، تور مشهد را انتخاب می‌کنند. برنامه ریزی کردن سفر و انتخاب تور مناسب معمولا روند زمان بری برای مسافران دارد. در ادامه برخی از مشکلاتی که در هنگام رزرو تور شما را درگیر می‌کند و عوامل موثر بر قیمت را آورده ایم؛ و اطمینان داریم شما پس از مطالعه می‌توانید تور با کیفیت را با قیمت مناسب انتخاب کنید.

تاثیر ویروس کرونا بر تور مشهد

باید به این نکته اشاره کنیم که با پیدایش ویروس کرونا covid-19 در اسفند ماه 1399 و قرنطینه شدن بسیاری از شهرها شاهد افت و تقریبا قطع شدن سفر به مشهد هستیم. به شما توصیه می‌کنیم که از سفرهای غیر ضروری اکیدا خودداری کنید تا بتوانیم از یک فاجعه انسانی جلوگیری کنیم. برای مطالعه بیشتر در مورد تاثیر ویروس کرونا بر گردشگری بر روی لینک کلیک کنید.

تور ارزان مشهد ؛ عوامل موثر بر گزینش مناسب ترین تور مشهد

بی شک شما نیز در تبلیغات تورهای مشهد با کلماتی مانند تور مشهد ارزان ، تور مشهد دقیقه 90 و آفر فراوان برخورد کرده اید ؛ این سوال ذهن شما را درگیر کرده که صحت این تبلیغات به چه میزان است. آیا قیمت تور مسافرتی می تواند تا این حد متغییر باشد؟ در ادامه این مطلب خواهید دانست که چه عواملی بر قیمت تور تاثیرگزار است. انتخاب تور مناسب تا حد زیادی بستگی به خودتان دارد. تورها به 3 شیوه تور مشهد هوایی ، تور مشهد با قطار ، ترکیبی ( رفت هوایی برگشت زمینی یا بالعکس ) صورت می پذیرد. هر مسافر می تواند بسته به میزان زمان و مبلغ اختصاص داده شده به سفر خود نوع حمل و نقل و کیفیت و موقعیت هتل را به دلخواه تعیین کند.

 •  تاریخ سفر به مشهد

تاثیرگزار ترین عامل بر قیمت تور مسافرتی تاریخ سفر شماست. درخواست تورمشهد ارزان در تاریخ مناسبت ها ، اعیاد مذهبی ، ولادت یا شهادت امامان معصوم به بالاترین حد خود می رسد. طبیعیست که بالارفتن تقاضا بالا رفتن قیمت را در پی خواهد داشت. هتل ها و هتل آپارتمان ها به خوبی می دانند که در ایام پیک اتاق خالی نخواهند داشت، در نتیجه گاهی تا پنجاه درصد قیمت ها را افزایش می دهند. پرواز های چارتر نیز به همین دلیل افزایش نرخ خواهند داشت. علاوه بر این مناسبت ها، روزهای تعطیل رسمی در تقویم و حتی تعطیلات آخر هفته زمان مناسب برای افرادی است که مشغله کاری دارند و همین امر باعث بالا رفتن قیمت تورها در این بازه های زمانی است.

اگر به دنبال رزرو تور مشهد ارزان هستید پیشنهاد می‌کنیم روز های غیر پیک را برای سفر انتخاب کنید و یا برای مشاوره با کارشناسان پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

 • نوع وسیله حمل و نقل.

اینکه قصد سفر با قطار یا با هواپیما را دارید تاثیر زیادی بر روی قیمت تورتان دارد. در سال های اخیر ناوگان ریلی ایران پیشرفت چشمگیری کرده است. قیمت قطار های لوکس در بعضی موارد با قیمت بلیط هواپیما در یک حدود قرار می‌گیرند. ولی قطار های 6 تخته و اتوبوسی نسبتا نرخ مناسب تری دارند. اگر قصد دارید زمینی سفر کنید حتما چند هفته قبل سفر اقدام به رزر کنید که مجبور به انتخاب قطار های بی کیفیت نشوید.

 • درجه هتل و محل استقرار آن نسبت به حرم و مراکز خرید و تفریحی.

اکثر مسافران مشهد به هدف زیارت و سیاحت به این شهر سفر می‌کنند. پس نزدیک بودن هتل به حرم و مراکز خرید سوغاتی و تفریحی حسن بزرگی محسوب می‌شود. معمولا هتل های نزدیک حرم خالی نمی‌مانند. در نتیجه کمتر تورهای لحظه آخری با این هتل ها بسته می‌شوند. هتل اترک با 300 متر فاصله تا حرم نزدیک ترین هتل محسوب می‌شود. هتل اترک مشهد در میدان بیت المقدس قرار دارد. هتل مدینه الرضا ، هتل جواد ، هتل کیانا ، هتل اطلس ، هتل ادریس ، هتل جواهر شرق ، هتل الماس 4 ستاره ، هتل سهند ، هتل کوثر و هتل بشری از دیگر هتل های مشهور و نزدیک به حرم هستند.

همچنین درجه هتل نیز تاثیر زیادی در لحظه آخری شدن آن دارد. کمتر پیش می‌آید هتل های لوکس خالی بمانند

مقایسه خرید اینترنتی بلیط و هتل با رزرو تلفنی تور مشهد.

این روزها با وجود پیشرفت تکنولوژی و آسان شدن خرید اینترنتی؛ مسافران هنوز حس خوبی به رزرو آنلاین تور ندارند. دلایل مختلفی وجود دارد ازجمله نبود پشتیبان برای مواقع ضروری  یا پیشنهاداتی که کارشناس رزرو به شما می‌دهد ولی سیستم رزرو آنلاین نه!.

ما چکیده ای از نظرات مسافران و مشکلات احتمالی که هنگام خرید تور ممکن است برایتان پیش آید را جمع آوری کرده ایم . برای مطالعه متن کامل این مطلب روی ” مقایسه خرید اینترنتی بلیط و هتل با رزرو تلفنی تور کامل ” کلیک کنید.

تور مشهد ارزان | دانستنی های سفر به مشهد.

قطعا مشهد مقدس یکی از گزینه های هر سال هر شخص برای سفر محسوب می شود. بخش اعظم آن به دلیل وجود حرم مطهر امام رضا (ع) در این شهر است. دلیل دیگر آن تبدیل شدن مشهد به شهری سیاحتی و زیارتی است. به طوری که زائران در تور هوایی مشهد می توانند علاوه بر زیارت و تجلی روح تمام نیازهای سیاحتی خود را نیز بر طرف سازند. همین امر سبب شده که به پر ترافیک ترین مقصد گردشگری در ایران تبدیل شود. از همین رو آژانس هایی مسافرتی بخش زیادی از خدمات داخلی خود را به سفر به مشهد اختصاص داده اند.

جاذبه های گردشگری شهر مشهد و اطلاعات کامل اماکن تفریحی.

 • مسجد گوهر شاد مشهد

مسجد گوهرشاد به دلیل معماری خاص و کاش کاری ظریف و زیبا و هم جواری با حرم امام رضا(ع) یکی از مهمترین مساجد ایران است. این مسجد در دوره حکومت تیموریان به دستور همسر شاهرخ در جنوب حرم امامرضا(ع) درمشهد بنا شد. طی این سال ها بارها به دلیل سوانح طبیعی و حملات انسانی آسیب دیده و سپس مرمت شده است. 21تیرماه هرسال یادآور قتل عام مردمی که در اعتراض به حکومت پهلوی در آنجا تجمع کرده بودند است.

 

مسجد گوهرشاد مشهد

 • باغ پرندگان سپاد مشهد.

این باغ  تنها باغ پرندگان شرق ایران است که در منطقه ی گردشگری سپاد مشهد جنب مجتمع تجاری الماس شرق واقع شده است.به دلیل حجم زیاد بازدیدکنندگان که اغلب زائرین امام رضا(ع) هستند دامپزشکان مستقر در باغ نظارت ویژه و مستمری بر بهداشت و سلامت پرندگان دارند. اغلب مسافرین برنامه بازدید از این باغ را در سفر خود دارند.

 

 • سرزمین موج های آبی مشهد.

سرزمین موج های  آبی مشهد کاملترین مجموعه ی آبی در مشهد است. این مجموعه با داشتن سرسره های متنوع پاسخگوی تمام نیاز های شما از یک پارک آبی است. سرسره های مرتفع و هیجان انگیز، جکوزی، حمام ترکی، چاله فضایی، تیوب سواری، سرسره های دسته جمعی، سقوط آزاد مجموعه ای پر هیجان را برای مسافرین فراهم میکند.

 • پارک ملت مشهد.

پارک ملت بزرگترین پارک مشهد و یکی از زیباترین پارک های کشور است. این پارک در غرب مشهد در میدان آزادی واقع شده و مساحت 720 هزار متر مربع میباشد. از جمله امکانات این پارک میتوان به مسجد شهربازی پارک ملت مشهد ، زمین ورزشی استخر و کتاب خانه اشاره کرد. بارزترین آن چرخ و فلک بزرگی 80 متری با ظرفیت 448 نفر بزرگترین چرخ وفلک خاورمیانه و هجدهمین دردنیا است. توصیه میکنیم در سفر مشهد خود حتما به این پارک سر بزنید.

 • پارک کوه سنگی مشهد.

کوهسنگی بدلیل دو کوه سنگی که در مجاورت شهر قرار دارند به این نام خوانده میشود. پارک کوهسنگی در جنوب غربی مشهد و در انتهای خیابان کوهسنگی واقع شده و ترکیبی از سنگ و آب و طبیعت سبزی است. که در کنار استخری بزرگ مناظر منحصر به فردی ایجاد کرده است. شهردار وقت میلان چند مجسمه سنگی به این مجموعه هدیه داد که دو شیر آن در ورودی پارک موجود است. ولی پس از انقلاب مجسمه های انسانی برداشته شد. کمتر کسی در سفر مشهد خود از رفتن به این مجموعه صرف نظر میکند.

 • شهرستان طرقبه (بینالود) مشهد.

بینالود اسم قدیم این شهرستان است و به تازگی  طرقبه شاندیز نامگذاری کرند. طرقبه شاندیز بعد از مشهد مهمترین شهر گردشگری استان خراسان بحساب می آید. طرقبه شاندیز نیز برترین منطقه بین‌المللی نمونه گردشگری ایران را در سال 84 به خود اختصاص داده است . بینالود (طرقبه شاندیز ) از لحاظ امکانات تفریحی پذیرایی، اقامتی، رفاهی کیفیت و کمیت مطلوبی دارد.

 • پارک جنگلی وکیل آباد.

پارک وکیل آباد مشهد قدیمی ترین پارک در این شهر است. برخلاف تصور بیشتر مسافران که مشهد فقط شهر زیارتیست اماکن سیاحتی فراوانی دارد. و قطب گردشگری ایران حساب میشود. این پارک با وجود نهر های متعدد درختان زیاد و کهنسال و آب و هوای خوب آرامش سفر شما را تضمین خواهد کرد. وسعت پارک وکیل آباد ۷۰ هکتار است و در قسمت ییلاقی مشهد قرار دارد. درختان و گیاهان از قنات وکیل آباد آبیاری می شوند. این پارک در خارج از شهر مشهد و در فاصله 8 کیلومتری شهر واقع شده است.

دریاچه ای در وسط پارک وجود دارد که به آن روح بخشیده است، البته به صورت فصلی. در سالهای اخیر این پارک بازسازی شده و امکانات زیادی به آن اضافه شده است.:

پارکینگ ، سرویس بهداشتی ، سنگ کف پوش گرانیت و خارا ، احداث باغ وحش و شهر بازی در نزدیکی پارک ، استخر ها ، وسایل بازی ، بوفه و رستوران و … از جمله مواردی که میتوان به آن اشاره کرد. دقت کنید که پارک جنگلی وکیل آباد در روزهای تعطیل شلوغ است و پیشنهاد میکنیم در اواسط هفته دیدن فرمایید. برای اطلاع از آخرین اطلاعات تور های مشهد یا پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

 

 

پارک آبی ایرانیان مشهد.

 • پارک ساحلی آفتاب مشهد.

مجتمع تفريحي پارك ساحلي آفتاب در مجاورت بازار بين المللي سپاد و مجتمع تجاري الماس شرق قرار دارد. این پارک با مساحت  ۱۵۰۰۰ متر مربع از اماکن تفریحی بزرگ مشهد است.

بخش بانوان شامل استخر ، سوناي خشك ، سوناي بخار ، جكوزي ، حمام سوناي ماسه  ، سرسره هاي مارپيچ ،حمام آفتاب ،ماساژ ، بدنسازي ،اتاق نگهداري كودك ، منطقه بازي كودكان ،فست فود و كافي شاپ ،میباشد.
بخش آقایان شامل سوناي خشك ، سوناي بخار ،جكوزي ، ماساژ ، استخر موج ،رودخانه خروشان ، سرسره چاله فضايي ، سرسره سریع و آهسته ، پيچ و دوقلو ،سقوط آزاد به ارتفاع ۲۰ متر، سرسر هاي بازي كودكان ، چشمه جوشان آب كه از دل سنگهاي غار بیرون می زند . بیشتر مسافران و زائرین در سفر مشهد از امکانات این کمجموعه بهره مند میشوند.

 • مسجد چوبی نیشابور.

مسجد چوبی در روستای چوبین نیشابور واقع شده است یکی از خاص ترین بناهای چوبی ایران و جهان است. در این دهکده درختان فراوانی وجود دارد. از لحاظ معماری و اتصالات به گونه ای ساخته شده که با وجود نداشتن ستون داخل مسجد. و دو مناره بلند در برابر زلزله های قوی حتی هشت ریشتر هم مقاومت می کند. اتصالات تار عنکبوتی آن بار مناره ها را بطور همگن بر دیواره ها منتقل کرده است .دیوار ها دو جداره هستند و جنس چوب ها و شیوه ساخت آنها به گونه ایست که در برابر باران و برف فرسایش کمی دارد. حتی روش هایی برای در امان ماندن از موریانه ها هم بکار گرفته شده است. بیست سال از عمر این مسجد می گذرد و عمر آن بیش از صد سال دیگر پیش بینی میشود. در صورتیکه در سفر مشهد خود خود زمان کافی دارید حتما به این دهکده سر بزنید.

مدارس تاریخی پری زاد و دودر مشهد.

روستای پاژ مشهد.

سد کارده مشهد.

 • پارک علمی پروفسور بازیما مشهد.

پارک علمی پروفسور بازیما مشهد خاص ترین مجموعه ی آموزشی علمی ایران است. که به موضوعات زیست شناسی زمین شناسی و نجوم میپردازد. ترکیبی از بازی هیجان و مطالب علمی جوی ایجاد کرده تا خانواده ها گذشته از یادگیری مطالبی مفید سرگرم باشند.  پیشنهاد پرواز ایرانیان به شما این است که در تور مشهد خود از این مجموعه دیدن فرمایید.

دره هفت حوض مشهد.

 • ايوان طلا و مناره نادري :

ایوان طلا واقع در صحن جنوبی حرم امام رضا (ع) قدیمی ترین ایوان صحن انقلاب است . این ایوان ابتدا در دوره صفویان طلاکاری شد . سپس در دوره ی افشاریان توسط نادرشاه مجددا طلاکاری شد. ايوان طلا يكي از زيباترين سازه های معماري است كه انبوه طلا بر زيبايي آن افزوده است.