• تورهای پرطرفدار
  • ارزان ترین تورها

تور قشم هوایی | کمترین قیمت تور با هواپیما

825،000 تومان جدول قیمت
نرخ ویژه 3 شب و 4 روز -
خدمات کامل

تور قشم هتل پلاس | هتل آپارتمان 2 ستاره

1/270/000 تومان جدول قیمت
نرخ ویژه 3 شب و 4 روز - گشت جنوبی
ایرباس و بوئینگ

تور قشم هتل آپارتمان شادناز 1 و 2

تومان جدول قیمت
نرخ ویژه 3 شب و 4 روز - گشت جنوبی
ایرباس و بوئینگ
تور قشم

جزیره زیبای قشم

جزیره قشم به واسطه موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در جنوب ایران و همسایگی (آبی) بندرعباس، بندر خمیر، بندر لنگه، جزیره هرمز، جزیره لارک، جزیره هنگام ، تنب بزرگ و کوچک و جزیره ابوموسی دارای آب و هوایی گرم و بسیار مرطوب است و همین گرما و ریوبت فراوان باعث شده در ماه های تابستانی شاهد کمترین سفر و اجرای تور قشم باشیم و عملاً در این فصل روزهای غیرپیک جزیره قشم از لحاظ گردگشری می باشد.

در روزهای گرمتر سال به همان دلیل گرما و سفر کمتر مسافران و گردشگران به جزیره تاریخی قشم، از تعداد هواپیماها و قطارهایی که به سمت این جزیره در رفت و آمد هستند کاسته می شود و در ایام و فصول خنکتر سال (فصل زمستان و همچنین بهار) دوباره رفت و آمد و سفر به حالت عادی خود برمی‌گردد و نیز در ایام تعطیلات نوروز به اوج خود می رسد.

بهترین زمان سفر به قشم چه فصلی است؟

 

تور قشم هوایی یا زمینی ، کدام بهتر است؟

بهترین راه سفر به جزیره قشم، سفر هوایی می باشد. البته امکان سفر با قطار تا بندرعباس نیز برای مسافران تور قشم و جود دارد که از آنجا با لنج به جزیره منتقل می شوند. حتی برای مسافرانی که با خودرو شخصی خود را به بندرعباس رسانده اند نیز امکان حمل و نقل خودرو به قشم فراهم است تا با خیال راحت تر هم از جاذبه های گردگشری جزیره توریسیتی قشم استفاده کنند وهم به مراکز خرید و بازارها سری بزنند.

آیا هتل های قشم نیاز مسافران را برآورده می‌کنند؟

در قشم تقریبا برای تمامی سلایق، هتل و یا اقامتگاه وجود دارد؛ البته حداکثر درجه هتل ها در قشم، 3 یا 4 ستاره می باشد که شامل هتل های ساحلی متعددی می‌شود.

همچنین جزیره زیبای قشم دارای اقامتگاه های بومگردی فراوانی است که در کنار ساحل و یا موقعیت های دیگر جزیره و روستاها و جزایر اطراف قرار دارند. در این جزیره اقامتگاه ها به سبک مردم خونگرم قشم  و با معماری سنتی همان منطقه (با مصالحی مثل خشت و کاهگل) و بدون دستکاری بافت اصلی و با امکانات رفاهی و امنیت کامل طراحی، ساخته و یا مرمت شده است.

این امر سبب شده مسافران تور قشم و همچنین توریست هایی که از کشورهای مختلف به جزیره قشم سفر کرده اند از اقامت در آن لذت ببرند و با سبک زندگی و فرهنگ و آداب و رسوم مردم آنجا آشنا شوند و نیز از غذاهای بومی و صنایع دستی قشم استفاده کنند و همچنین به عکاسی بپردازند.

 

*تور با اقامت بیش از 2 شب نیز رزرو می گردد.

*برای کودک زیر 2 سال فقط مبلغ بیمه پروازی محاسبه میشود.

*برای کودک بالای 2 سال هزینه کامل پرواز و برای کودک بالای 5 سال هزینه کامل تور محاسبه می گردد.