• تورهای پرطرفدار
  • تور های پیشنهادی
  • ارزان ترین تورها

تور قشم هتل رویال | رزرو با ارزان ترین قیمت

4250000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 2 شب3 روز - ارزانترین قیمت
زمینی و هوایی

تور قشم هتل بهشت

3600000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 3شب و 4روز - ارزانترین قیمت
زمینی و هوایی

تور قشم هتل پرشین گلف

3300000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 3شب و 4روز - ارزانترین قیمت
زمینی و هوایی

تور قشم هتل آرمان | عکس ها و نظرات مسافران

3450000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 3شب و 4روز - ارزانترین قیمت
زمینی و هوایی

تور قشم هتل سان سیتی

3350000 تومان جدول قیمت
ویژه اردیبهشت 1402 3شب و 4روز - ارزانترین قیمت
زمینی و هوایی
تور قشم ارزان و لحظه آخری

جزیره زیبای قشم

جزیره قشم به واسطه موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در جنوب ایران دارای آب و هوایی گرم و بسیار مرطوب است. همین گرما و رطوبت فراوان باعث شده در ماه های تابستانی شاهد کم شدن سفر و اجرای تور قشم باشیم ؛ و برعکس در فصل های سرد با مناسب شدن هوای قشم، شاهد بالا رفتن تقاضای تور قشم هستیم.

دره ستارگان قشم

بهترین زمان سفر به قشم چه فصلی است؟

در روزهای گرمتر سال به همان دلیل گرما و سفر کمتر مسافران و گردشگران به جزیره قشم، از تعداد هواپیماها و قطارهایی که به سمت این جزیره در رفت و آمد هستند کاسته می شود. در ایام و فصول سرد سال (فصل زمستان و همچنین بهار) دوباره رفت و آمد و سفر به حالت عادی خود برمی‌گردد و در ایام تعطیلات نوروز به اوج خود می رسد. در مجموع بهترین زمان سفر به قشم از نظر قیمت و آب و هوا پاییز و اواخر زمستان است.

منظر غروب جزیره قشم

تور قشم هوایی یا زمینی ، کدام بهتر است؟

بهترین راه سفر به جزیره قشم، سفر هوایی می باشد. البته امکان سفر با قطار تا بندرعباس نیز برای مسافران تور قشم وجود دارد که از آنجا با لنج به جزیره منتقل می شوند. حتی برای مسافرانی که با خودرو شخصی خود را به بندرعباس رسانده اند نیز امکان حمل و نقل خودرو به قشم فراهم است تا با خیال راحت تر هم از جاذبه های گردگشری جزیره توریسیتی قشم استفاده کنند وهم به مراکز خرید و بازارها سری بزنند.

مسیر زمینی قشم بیشتر به کسانی که دنبال هیجان و ماجراجویی در سفر هستند پیشنهاد می‌شود.

تور قشم زمینی را چند روزه رزرو کنیم ؟

از آنجایی که مسیر رفت و برگشت با قطار حدود 30 ساعت طول می‌کشد. توصیه می‌کنیم که تور را بیش از 2 شب رزرو کنید؛ که بتوانید از لحظات سفرتان با آرامش لذت ببرید.

ترانسفر راه آهن تا جزیره قشم چگونه انجام می‌شود؟

 

آیا هتل های قشم نیاز مسافران را برآورده می‌کنند؟

در قشم تقریبا برای تمامی سلایق، هتل و یا اقامتگاه وجود دارد؛ البته حداکثر درجه هتل ها در قشم، 3 یا 4 ستاره می باشد که شامل هتل های ساحلی متعددی می‌شود.

همچنین جزیره زیبای قشم دارای اقامتگاه های بومگردی فراوانی است که در کنار ساحل و یا موقعیت های دیگر جزیره و روستاها و جزایر اطراف قرار دارند. در این جزیره اقامتگاه ها به سبک مردم خونگرم قشم  و با معماری سنتی همان منطقه (با مصالحی مثل خشت و کاهگل) و بدون دستکاری بافت اصلی و با امکانات رفاهی و امنیت کامل طراحی، ساخته و یا مرمت شده است؛ که سوژه مناسبی برای توریست ها و مسافران داخلی برای عکاسی شده است.

قیمت تور قشم چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت تور قشم هوایی و زمینی مانند باقی تورها به عواملی مانند : درجه هتل و موقعیت مکانی ، نوع سفر با قطار یا هواپیما ؛تاریخ رزرو تور بستگی دارد. فصل سرد و معتدل سال تقاضای سفر قشم زیاد می‌شود، در نتیجه قیمت نیز بالا می‌رود و برعکس.

آیا تور قشم ارزان بی کیفیت است؟

بخاطر کمتر بودن تعداد پرواز ها در مسیر قشم نسبت به سایر مسیرها، قیمت پرواز ها کمی بالاتر از کیش و مشهد است. بنابراین نمی‌توان قیمت ها را با شهر های دیگر مقایسه کرد. مهمترین فاکتور پیدا کردن تور ارزان قشم زمان سفر به این جزیره است. اگر در فصل پیک به این جزیره سفر کنید کمتر پیش می‌آید که بتوانید تور قیمت مناسب پیدا کنید.

تور قشم لحظه آخری وجود دارد؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم به دلیل کم بودن پرواز های مسیر قشم بندرت پیش می‌آید که پرواز ها خالی بماند؛ مگر در فصل تابستان که به دلیل گرمای زیاد جزیره قشم قیمت ها خیلی کاهش دارد. پس اگر در تابستان به قسم سفر نمی‌کنید خیلی انتظار تور لحظه آخری قشم نداشته باشید.