• نام هتل
  • هر نفر 2 تخته
  • هر نفر 3 تخته
  • خدمات
  • کارشناس مربوطه
اطلاعات تور
توضیحات

نکاتی که در روند رزرو تورهای مشهد هوایی باید در نظر داشته باشید.

کدام پرواز بهتر است چارتری یا سیستمی ؟

ابتدا باید تفاوت پرواز سیستمی و چارتر را بدانید:

           پرواز سیستمی: ایرلاین ها بسته به امکانات مسیرهای پروازی مختلفی دارند و پروازهای از پیش برنامه ریزی شده ای در این مسیرها برقرار می‌کنند. فرقی ندارد بلیط سیستمی را از ایرلاین تهیه کنید یا از آژانس های هواپیمایی دیگر؛ قیمت این بلیط ها نرخ مصوب ایرلاین هستند. گاهی قیمت بالاتری نسبت به پروازهای چارتری دارد اما مزیت هایی نسبت به پرواز چارتر دارد.

۱٫ پرواز سیستمی قابلیت کنسل کردن با مبلغ جریمه کم را دارد. به راحتی با پرداخت مبلغی کم می‌توانید بلیط خود را کنسل کنید؛ حتی اگر از پرواز جا بمانید بخشی از مبلغ بلیط به شما استرداد می‌شود.

۲٫کودک بین ۲ تا ۱۲ سال نیم بها حساب می‌شود.

پرواز چارتر: وقتی یک آژانس هواپیمایی تمام صندلی های یک هواپیما در یک مسیر مشخص را بطور کامل در اختیار بگیرد اصطلاحا پرواز را چارتر کرده است. معمولا چارترکننده برای مدت مشخصی پرواز هارا چارتر می‌کنند. قیمت پرواز های چارتر نوسان دارد و بسته به کم و زیاد بودن تقاضا در آن مسیر کم و زیاد می‌شود. بهای بلیط کودک بیش از ۲ سال نیم بها نیست، و به نرخ بزرگسال حساب می‌شود.

 

تور مشهد با هواپیما

مسافرانی که اقدام به رزرو تور مشهد میکنند به دلیل تعدد پروازهای چارتری و سیستمی به مقصد مشهد مقدس در کلیه ساعات روز و همچنین تعداد زیاد هتل ها (از هتل آپارتمان تا هتل ۵ ستاره) می توانند گزینه های زیادی بر اساس بودجه ، سلیقه و … نوع و ساعت پروازی و نیز محل اقامت و خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنند.

در رزرو تور مشهد هوایی ، پروازهای چارتر را داریم که بر اساس عرضه و تقاضا نرخ آن در طول سال متغیر می باشد یعنی در فصل مسافرت ، ایام سوگواری و یا مناسب های مذهبی به دلیل درخواست زیاد مسافران (تقاضا) برای سفر قیمت ها افزایش می یابد و در بقیه زمان ها نرخ پرواز کاهش می یابد.از دیگر ویژگی پرواز چارتر این است ک قابلیت کنسلی ندارد (و یا با جریمه زیاد کنسل می شود) و مسافران تور مشهد در هنگام رزرو بایستی تصمیم قطعی برای سفر گرفته باشند و احتمال لغو سفر خود را به صفر برسانند و یا تور مشهد خود را در لحظه آخر که مطمئن به سفر می باشند رزرو کنند

پرواز چارتر ، نرح کودک بالای ۲ سال را به قیمت بزرگسال محاسبه میکند

بعضی هتل ها نیز توسط شرکتی گارانتی (چارتر) می شوند و در صورت رزرو هتل قابلیت کنسلی نخواهد داشت

تورهای مشهد که بصورت لحظه آخری رزرو می شوند ، عموما برای زمان های غیر پیک و اوایل هفته می باشد که چارتر کننده ها بدلیل عدم تقاضا برای خرید پروازها کم می شود ، نرخ پرواز را بصورت پلکانی کاهش می دهند تا مسافران تحریک به رزرو شوند و بلیط ها سوخت نشوند . در این حالت مسافر تور خود را در کمترین نوع دیگر پرواز، پرواز سیستمی است که طبق قانون بر اساس کلاس پروازی مختلف ، در زمان کنسل کردن جریمه مربوط به همان کلاس پروازی از مبلغ کسر و الباقی استرداد می شودو نیس در پروازهای سیستمی نرخ کودک۲ تا ۱۲ سال حدود نیم بهای کل مبلغ بزرگسال محاسبه می گردد که در هنگام رزرو تور مشهد برای مسافرانی که کودک دارند قابل توجه می باشد .

هتل ها هم در رزرو تور مشهد ، قانون و عرف خاصی را رعایت می کنند ، تمامی هتل ها طبق قانون موظف هستند که اتاق رزرو شده برای مسافر تور مشهد را در روز ورود راس ساعت ۱۴ و بصورت کاملا نظافت شده با تمامی امکانات به مسافر تحویل دهند و در روز خروج راس ساعت ۱۲ اتاق را از مسافر تحویل بگیرند

هتل ها اکثرا برای کودک بالای ۵ سال ، نرخ بزرگسال را محاسبه می کنند

خدمات تور
امکان رزرو تور با تعداد روزهای درخواستی شما//ارسال مدارک از طریق تلگرام یا واتس اپ هم انجام میشود//احتیاج به پرینت مدارک نیست////هتل ها دارای تخفیفات گردشگری میباشند که از طریق هماهنگی مسافر با رزرویشن هتل انجام میشود//امکان رزرو تور طبق هتلها و پروازهای درخواستی شما//ساعت کاری آژانس 9 الی 18 میباشد //ساعت کاری در روزهای جمعه و تعطیل رسمی 10 الی 15 میباشد//شماره های پشتیبانی : 09122378507
نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *