• نام هتل
  • فدک
  • زندگی
  • نور
  • سبز
اطلاعات تور
توضیحات

تور مشهد زمینی ( تور مشهد با قطار فدک ، زندگی ، سبز ، نور )

در ایران، مسافرت با قطار جدا زا مقرون به صرفه تر بودن نسبت به سفر با هواپیما (و گاهی نسبت به اتومبیل)، از امنیت بیشتری برخوردار است، درواقع سفر با اتومبیل شخصی یا هواپیما امنیت بسیار کمتری از قطار دارد که این دو دلیل مجموعا بیشترین دلیل برای سفر زمینی محسوب می شود که البته در فصل پیک مسافرت مانند تابستان ( که دانش آموزان و دانشجویان تعطیل هستند ) و یا ایام نوروز و ولادت و شهادت ائمه، به دلیل بالاتر بودن نرخ بلیت هواپیما (چارتر ویا سیستم ) طرفداران و مسافران تورهای زمینی (قطار) افزایش چشمگیری دارند خصوصا در تور مشهد که شهر زیارتی و مهم ایران است.

شرکت های قطارهای مسافربری چگونه تقاضای زیاد برخی مسیرها را تامین می‌کنند؟

همانطور که در ایام پرتردد سال ، شرکت های هواپیمایی به دلیل کثرت (افزایش تقاضا) اقدام به برقراری پروازهای فوق العاده می کنند، شرکت های قطارهای مسافربری نیز برای پاسخگویی به نیازها، اقدام به افزایش ظرفیت و یا جابجایی خطوط ( از مسیرهای کم تردد به مسیرهای پرتردد ) می کنند و همچنین در سال های اخیر به دلیل گسترش سفر با قطار و لوکس شدن سفرها، شرکت های قطارهای مسافربری دست به نوسازی  ناوگان خود زده اند و سعی کرده اند هر چه بیشتر رضایت مسافران خود را جلب کنند و خدمات حرفه ای تری به مشتریان خود ارائه دهند مثلا اقدام به واردات و یا ساخت واکن های جدید با تکنولوژی بروز نموده اند و یا قطارهای قدیمی خود را تا حد ممکن ترمیم کرده اند.

بطور مثال قطار فدک ( شرکت ریل پرداز ) با راه اندازی این قطار در سطوح خدمات کلاس ویژه، کلاس بیزنس, کلاس اکونومی, کلاس عصرانه و تور قطار با هتل وبا امکانات متنوع مانند سیستم صوتی و تصویری، سرو نوشیدنی نامحدود، احضار مهماندار به کوپه، اینترنت داخلی، تنظیم درجه حرارت کوپه و ارائه سرویس با کیفیت خواب به همراه سرو غذاهای ایرانی متنوع و باکیفیت تحت نظر کیتیرنگ حرفه ای بر اساس ذائقه ایرانی ها و وعده های غذایی با مواداولیه کارشناسی شده برای زمان های مختلف شبانه روز توانسته قدم بزرگ و محکمی در مسافرت ریلی برداشته و پیشرفت چشمگیری در مقایسه با شرکت های دیگر داشته است.

نمای داخلی قطار فدک

تور مشهد با قطار فدک مدرن ترین و لوکس ترین قطار ایران

قطار فدک اولین قطار ۵ ستاره ایران در سال ۱۳۹۴ راه اندازی شد و از همان ابتدای شروع فعالیت سطح استانداردهای خدمات ریلی را ایران را بالا برد. در همه خدمات و امکانات این قطار استانداردهای قطارهای ۵ ستاره ی دنیا به کار گرفته شده است. قطارها ساخت کشور آلمان هستند و مجوز و لایسنس های مربوط تحت نظر ریل پردازنوآفرین دریافت می‌شوند. در ابتدای فعالیت فدک در مسیر تهران مشهد مشغول به جابجایی مسافران شد و پس از مدت کوتاهی در مسیر تهران شیراز نیز آغاز به کار نمود.

قطار لوکس فدک در ۵ کلاس به مسافران خدمات ارائه می‌کند :

  1. کلاس پنج ستاره اکونومی ( عادی – اقتصادی )

  2. کلاس پنج ستاره ویژه ی فدک

  3. کلاس پنج ستاره بیزینس فدک

  4. کلاس پنج ستاره عصرانه فدک

  5. کلاس تور قطار با هتل

نمای داخلی کوپه های قطار زندگی

تور مشهد با قطار زندگی ، اولین قطار لوکس خطوط ریلی ایران

قطار ۵ ستاره زندگی در سال های اخیر توسط شرکت رجا به ناوگان ریلی ایران اضافه شده است. قطار زندگی با ارائه خدمات عالی و تجهیزات مدرن در دسته ی قطار های لوکس و با کیفیت قرار گرفته است. قطار دارای ۸ واگن و کوپه های ۴ نفره با طراحی شیک و مدرن و یک رستوران دو طبقه است که همین امر آن را از باقی قطار ها متمایز کرده است.

در هر واگن یک مهماندار به منظور تسریع پاسخ به نیازهای مسافران مشغول به خدمات رسانی است. تمامی مهمانداران خانم و آقا تحصیل کرده و آموزش دیده هستند. که این امر موجب بالا رفتن سطح خدمات این قطار شده است.

نمای داخل کوپه های قطار نور الرضا

تور مشهد با قطار نور الرضا

خدمات تور
نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *