• نوع سفر
  • هرنفر 2تخته
  • هرنفر 3تخته
  • خدمات
  • کارشناس مربوطه
  • هوایی
  • 2/650/000
  • 2/650/000
  • صبحانه‌ناهارشام
  • callme
اطلاعات تور
توضیحات

تور هتل ایساتیس مشهد | امکانات رفاهی هتل و رزرو تور

تور هتل ایساتیس مشهد ؛ این هتل در سال ۱۳۹۲ تاسیس شده است و در حقیقت یکی از جدیدترین هتل های مشهد می باشد.در دسته هتل های دو ستاره مشهد قرار دارد و در خیابان امام رضای ۳۵ واقع شده است. در حقیقت به علت نزدیکی که به حرم مطهر امام هشتم دارد زائران زیادی تمایل دارند تا در این هتل اقامت پیدا کنند. این هتل تا حرم حدودا ۳ تا ۴ کیلومتر فاصله دارد که مسافران عزیز می توانند با استفاده از خطوط بی آر تی به محل مورد نظر خود بروند. نزدیک ترین ورودی حرم برای زائرانی که در این هتل مستقر هستند ورودی باب الرضا است که تقریبا ۲ کیلومتر با هتل فاصله دارد.  این هتل تا بازار رضا نیز حدودا دو کیلومتر فاصله دارد. اگر در سفر خود  قصد خرید دارید نزدیک ترین مجتمع تجاری به هتل ایساتیس مشهد ، زیست خاور است.

 

اتاق های هتل ایساتیس مشهد :

هتل ایساتیس ۶ طبقه مجزا دارد که مجموعا دارای ۷۸ واحد و ۲۱۰ تخت می باشد. هتل ایساتیس مشهد دارای ۳ مدل اتاق است که عبارت اند از : اناق دو تخته فولبرد ، اتاق سه تخته فولبرد و اتاق چهار تخته فولبرد. اتاق دو تخته فولبرد دارای یک تخت دو نفره است. اتاق سه تخته فولبرد دارای یک تخت تک نفره و یک تخت دو نفره می باشد. اتاق چهار تخته فولبرد دارای دو تخت تک نفره و یک تخت دو نفره می باشد. در هیچ یک از اتاق ها امکان اضافه کرن افراد وجود ندارد پس حتما قبل از رزرو کردن اتاق این نکته را در نظر بگیرید.

امکانات تور مشهد هتل ایساتیس :

هتل ایساتیس مشهد دارای یک لابی شیک با ظرفیت ۳۰ نفری است. موقعیت هتل به گونه ایست که در محدوده ترافیک سنگین شهر واقع نشده است و این، خود یک امتیاز محسوب می شود و رفت و آمد را در تور هتل ایساتیس آسان نموده است. این هتل دارای یک رستوران بزرگ با ظرفیت ۱۶۰ نفری است که تقریبا کمتر هتلی را می توان پیدا کرد که گنجایشی این چنین داشته باشد. این هتل امکان استفاده از پارکینگ را هم برای مسافران فراهم نموده اما ظرفیت پارکینگ کم و محدود است که تقریبا ۱۰ ماشین در آن قرار می گیرد. این هتل دارای لاندری است و سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی هم در طبقات وجود دارد.

 خدمات تور هتل ایساتیس

اگر شما مایلید در تور هتل ایساتیس مشهد خود در اوقات استراحت از اینترنت بهره مند شوید امکان استفاده از اینترنت رایگان را نیز برای مسافرانش در نظر گرفته است که البته به صورت محدود می باشد. این هتل سرویس صبحانه رایگان را برای مسافرانش در نظر گرفته و وعده های ناهار و شام نیز دارای تنوع بالایی هستند که سلیقه های مختلف با ذائقه های متفاوت را  در خود جای می دهد. در این هتل ، هم تلفن در اتاق ها تعبیه شده است و هم در لابی. این هتل یک سرویس رفت و برگشت رایگان در اختیار مسافرانش به سمت حرم مطهر قرار داده است تا در ساعات خاصی از روز بتواند زائران امام رئوف را جابه جا کند و خدمتی به آنها انجام داده باشد.

خدمات تور
امکان رزرو تور با تعداد روزهای درخواستی شما//ارسال مدارک از طریق تلگرام یا واتس اپ هم انجام میشود//احتیاج به پرینت مدارک نیست//امکان رزرو تور طبق هتلها و پروازهای درخواستی شما//ساعت کاری آژانس 9 الی 18 میباشد //ساعت کاری در روزهای جمعه و تعطیل رسمی 10 الی 15 میباشد//شماره های پشتیبانی : 09122378507
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *