سرزمین موج های آبی مشهد

شهر مشهد به دلیل حجم زیاد زائران داخلی و خارجی تبدیل به یکی از پر تقاضاترین شهرهای گردشگری ایران شده است. تور مشهد علاوه بر سفر زیارتی با وجود امکانات و تفریخاتی که در این سال ها ایجاد شده ، سفر سیاحتی نیز محسوب می‌شود. شما در مشهد می‌توانید هم حرم مطهر امام رضا را زیارت کنید؛ هم اماکن تاریخی و موزه های مشهد را ببینید و هم از تفریحات آن استفاده کنید. یکی از بهترین پارک های آبی مشهد سرزمین موج های آبی است که بزرگترین پارک آبی سرپوشیده خاور میانه هم محسوب می‌شود.

امکانات مجموعه موج های آبی مشهد:

در گذشته پارک آبی سرزمین موج های آبی در دو شیفت بانوان و آقایان مشغول به کار بود؛ اما با بالارفتن تقاضا فاز دوم این پارک آبی افتتاح شد و مسافران خانم و آقا می‌توانند  همزمان در فازهای جداگانه از امکانات بهره بگیرند. این مجموعه آبی در سال ۸۶ افتتاح شده و مساحت این مجموعه نزدیک به هشت هزار متر مربع است. برخی از تفریحاتی که در این مجموعه می‌بینید :

استخر موج و استخرهای مختلف و متعدد

سرسره های موج ،تویستر ، تاپسی ، توروی ، سرعتی ،  آهسته ، تورنادو ، سوپر لوپ ، سقوط آزاد و سرسره جت موج .

مجموعه بازی آکواپلی | رودخانه های آرام و خروشان | چاله فضایی

 

 

آدرس پارک آبی سرزمین موج های آبی مشهد :

سرزمین موج های آبی مشهد در بلوار اندیشه تقاطع اندیشه ۸۳ واقع شده است. فاصله مجموعه آبی تا حرم نزدیک به ۴۰ دقیقه ( ۱۵km ) است. برای رسیدن به این مجموعه می‌توانید با مترو تا ایستگاه پارک ملت بروید و از آنجا تاکسی های قاسم آباد را سوار شوید.