• نوع تور
  • هرنفر 2 تخت
  • هرنفر 3 تخت
  • خدمات
  • کارشناس مربوطه
اطلاعات تور
توضیحات

امکانات تور هتل آتی مشهد و اطلاعات کامل هتل:

این هتل یکی از قدیمی ترین هتل های مشهد است که در سال ۱۳۹۵ بازسازی شده است تا دوباره مانند قبل بتواند رضایت مسافران را جلب نماید. این هتل در دسته هتل های ۳ ستاره مشهد قرار می گیرد. اگر بخواهیم درباره موقعیت مکانی این هتل صحبت کنیم باید بدانیم که این هتل حدودا ۲۵ تا ۳۰ دقیقه با حرم مطهر رضوی فاصله دارد. در واقع این هتل در خیابان امام رضای ۳۲ واقع شده است. این هتل یکی از هتل های شیک و تمیز شهر مشهد به حساب می آید که البته در دسته هتل های نسبتا کوچک دسته بندی می شود چرا که تنها ۴۵ اتاق دارد. برای رزرو تور مشهد هتل آتی با کارشناسان پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

اتاق های هتل آتی مشهد :

این هتل همانگونه که گفته شد دارای ۴۵ اتاق می باشد که این اتاق ها عبارت اند از اتاق های دو تخته ، سه تخته و چهار تخته. هر خانواده ای می تواند متناسب با تعداد افرادی که دارد از اتاق های مختلف این هتل استفاده نماید. اتاق دو تخته شامل یک تخت دبل یا دونفره می باشد. اتاق سه تخته شامل یک تخت دبل و یک تخت سینگل یا یک نفره می باشد. اتاق چهار تخته شامل یک تخت دبل و دو تخت سینگل می باشد. کلیه خدمات رسانی در تمامی اتاق ها یکسان است و تفاوتشان تنها در تعداد افراد می باشد.

امکانات هتل آتی مشهد :

هتل آتی مشهد از سرآشپزان نمونه برای طبخ غذا استفاده می کند که در نتیجه رضایتمندی مسافران را به همراه دارد. منوهای غذایی این هتل فقط شامل غذاهای ایرانی می شود. از جمله نقاط مثبت این هتل می توان به وجود کافی نت در این هتل اشاره کرد. متقاضیان عزیز می توانند کارهای شخصی خود را با استفاده از خدماتی که در اختیارشان گذاشته شده است انجام دهند. این هتل مناسب خانواده هایی است که با ماشین شخصی خود به مشهد مقدس سفر می کنند چراکه پارکینگ اختصاصی برای آنها در نظر گرفته شده و مسافران می توانند با خیال راحت وسیله خود را در آن پارک نمایند.

سایر امکانات هتل آتی مشهد

امروزه اکثر هتل ها اینترنتی رایگان اما با حجم محدود را در اختیار مسافران خود قرار می دهند. هتل آتی نیز این ویژگی را دارد و در لابی هتل مسافران می توانند از اینترنت رایگان و محدود هتل استفاده نمایند. یکی دیگر از ویژگی های مثبت این هتل وجود صندوق امانات در لابی است که مساقران عزیز می توانند اشیا گران قیمت خود را در آن قرار دهند تا با خیال راحت تری در شهر تردد نمایند. وجود کافی شاپ در این هتل یک فضای دلچسب را برای مسافران فراهم کرده است تا بتوانند اوقات خوشی را در کنار اعضای خانواده خود سپری کنند.

این هتل کلیه نکات ایمنی برای حفظ جان مسافران را در نظر گرفته است تا با رفاه بیشتری در این هتل اقامت نمایند. از جمله امکانات ایمنی که هتل برای مسافرانش در نظر گرفته است می توان به کپسول آتشنشانی ، سیستم اعلام حریق ، پله اضطراری و زنگ هشدار اشاره کرد.

خدمات تور
نظرات