تماس با ما

[contact-form-7 id=”291″ title=”فرم تماس ۱″]

پرواز ایرانیان کهن
شرکت خدمات مسافرتی پرواز ایرانیان کهن با مسئولیت محدود از سال ۱۳۹۰ در تهران ثبت شد و در همان سال مجوز بند ” ب ” را در سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی دریافت نمود و از اواسط سال ۹۰ فعالیت خود را در زمینه تورهای داخلی و خارجی آغاز نمود .
مدیریت آژانس پرواز ایرانیان کهن در کنار نفع مالی ، رضایت نسبی مسافران خود را به سبب بازگشت دوباره و رزرو مجدد تور مسافران امری مهم تلقی می کند و همین سیاست کاری را نیز به کلیه کارکنان خود تسری داده است و به همین دلیل یکی از ابزار تبلیغات آژانس مسافرتی پرواز ایرانیان کهن ، معرفی دهان به دهان می باشد.
همچنین در این شرکت سعی شده است که تا حد امکان در زمان استخدام کارمند ، سابقه کار مفید و یا به نوعی حرفه ای بودن آن ها در تخصصشان در الویت باشد و کمتر از نیروی تازه کار یا کار آموز استفاده می کند .
در طول مدت فعالیت آژانس در اکثرقریب به اتفاق موارد اجرای تور با رضایت کامل مسافران همراه بوده است و به همین دلیل مجوز آژانس پرواز ایرانیان بدون وقفه تمدید شده است. آژانس پرواز ایرانیان کهن در مسیرهای پر تردد داخلی و خارجی، تور انفرادی و گروهی با کیفیت برگزار می کنند.
تورهای داخلی شامل تور مشهد مقدس ، تور جزیره زیبای کیش ، تور جزیره قشم ، تور شیراز و تور اصفهان با تمامی خدمات گردشگری و هتل می باشد که عمدتا بصورت هوایی و بعضا زمینی اجرا می شود.
در مسیرهای خارجی که اکثرا مسیرهای آسیایی می باشد و شامل تورهای کشور ترکیه ( تور استانبول ، تور آنتالیا ، تور کوش آداسی ، تور بدروم و تور آنکارا ) ، تور گرجستان ( تور تفلیس ، تور تفلیس باتومی ، تور باتومی ) ، تور ارمنستان ، تور آذربایجان ( تور باکو ) ، تور امارات (تور دبی ) ، تور تایلند ( تور پوکت ، تور پاتایا ، تور بانکوک ، تور بانکوک پاتایا ) ، تور مالزی ، تور مالزی سنگاپور ، تور چین ( تور پکن ، تور گوانجو ، تور شانگهای ، تور پکن گوانجو ) و تور کربلا است را نیز آژانس پرواز ایرانیان کهن تور به تعداد شب های مختلف بسته به مسیر و مقصد و خواسته مسافران رزرو می کند.
در تمامی مسیرهای فوق ، تور با اقامت و صبحانه می باشد به جز تور مشهد که خدمات شامل صبحانه ، ناهار و شام می باشد.
همچنین آژانس پرواز ایرانیان کهن در تمامی مسیرهای فوق اقدام به رزرو پرواز چارتری و سیستمی و همچنین به دلیل ارتباط مستقیم با کارگزار در کشورهای مختلف ، توانایی اقدام به رزرو اقامت تک هتل را دارد.
در تمامی مدت اقامت تورها ، پرسنل پرواز ایرانیان کهن با مسافران خود در ارتباط هستند تا در صورت نیاز و یا بروز مشکل در موارد مرتبط با تور بتوانند سریعا مشکل را مرتفع نمایند و یا راهنمایی کنند.
همانطور که قبلا ذکر شد، آژانس پرواز ایرانیان کهن مجری تور در مسیرهای پرتردد و به مقصد هایی می باشد که مسافران تمایل بیشتری برای سفر و رزرو تور به آن ها دارند ( مانند تور استانبول ) و در اکثر این مسیرها، پروازهای چارتر وجود دارد و خرید تور با پرواز های چارتر برای مسافران صرفه اقتصادی بیشتری دارد خصوصا در ایام غیر پیک و زمانی که فصل مسافرت نمی باشد.
از گذشته تا به حال و با توکل به خدا، در آینده نیز قصد داریم تا در حد توان و ممکن پاسخگوی اعتماد مسافرین خود باشیم که شرکت پرواز ایرانیان کهن این اعتماد را از سرمایه های خود می داند و ازاین سرمایه خود نگهداری خواهد کرد.

تلفن تماس در پابرگ صفحه قراردارد.