تور شیراز

 • تورهای لحظه اخری
 • تورهای پرطرفدار
 • تور های پیشنهادی

تور شیراز 30 اردیبهشت 98 | ارزان ترین نرخ

510 تومان اطلاعات تور
ایرلاین دوشب - سه روز
ایران ایرتور

تور شیراز آخر هفته شب | رفت 27 اردیبهشت

560 تومان اطلاعات تور
ایرلاین دوشب - سه روز
آتا

تور شیراز لحظه آخری | 2 شب ویژه فروردین 98

590 تومان اطلاعات تور
هر نفر 3 تخته نام هتل - هر نفر 2 تخته
کودک بدون تخت 2 تا 6 سال

تور شیراز 3 روزه فروردین 98

530 تومان اطلاعات تور
هر نفر 3 تخته نام هتل - هر نفر 2 تخته
کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال
  تور شیراز

   

  بهترین وقت سفر به شیراز

  این شهر مشهور بین المللی و توریستی که قسمتی از تاریخ ایران است به دلیل اولا کم شدن حجم ازدحام مسافرت های نوروزی و همچنین تغییر آب و هوا و شگفته شدن گل ها و سرسبزی باغ ها اردیبهشت ماه است . باغ ارم شیراز هر مسافر را تحریک می کند که هر سال در این فصل اقدام به رزرو تور شیراز کند . برای اکثر مسافران با تمامی سلایق ، شیراز توانسته با مکان های دیدنی جذاب طبیعی و مذهبی و تاریخی (دروازه قرآن ، شاهچراغ ، آرامگاه سعدی ، حافظیه و باغ جهان نما ، نارنجستان قوام ، تخت جمشید ، نقش رستم ، حمام وکیل ، موزه نارنجستان ، مسجد وکیل و بازار وکیل پاسخگوی نیازهایشان باشد .
  هتل های شیراز نیز مانند دیگر شهرهای توریستی کشور ، دارای درجه بندی و استاندار های داخلی و بین المللی هستند و در تمامی نقاط شهر خصوصا اطراف مناطق اصلی شهر و مکان های دیدنی گسترده شده اند که قیمت هتل در زمان مسافرت و فصل پیک (برعکس ایام غیر پیک سال که تخفیف قیمت دارند) به قیمت اصلی و واقعی خود برمی گردند ، همچنین بلیط های پرواز از مبدا شهرهای مختلف به مقصد شیراز که در ایام عادی سال تخفیف خورده است در روزهایی که فصل سفر و رزرو تور شیراز هوایی و زمینی است ، نرخ بلیط قطار هم تا حدودی شبیه بلیط هواپیما است . فالوده شیراز هم یکی از پرطرافدار ترین دسر و خوراکی این شهر هست که می توان به همه پیشنهاد کرد .
  به جز روز بزرگداشت سعدی که اول اردیبهشت برگزار می شود و روز شیراز که 15 اردیبهشت است ، چند مناسبت دیگر هم وجود دارد که در ماه های دیگر سال است مثل روز بزرگداشت کوروش که هفتم آبان برگزار می شود و همچنین روز بزرگداشت حافظ که بیستم مهر ماه می باشد .
  پیشنهاد می شود در سفر به شیراز و یا رزرو تور شیراز ، راهنما کاربلد استفاده کنید تا بصورت حرفه ای و مسلط تمامی نقاط تاریخی و دیدنی شهر را به عنوان شیراز گردی به شما معرفی کند تا با توجه به کم بودن زمان سفر بتوانید حداکثر بازدهی (بازدید از تمام مناطق توریستی ) از تور شیراز خود داشته باشید .

   

   

   

   

   

  *خدمات :صبحانه با گشت شهری که هزینه آن نفری 110/000 تومان می باشد.

  *گشت شهری شامل : ترانسفر رفت و برگشت ، باغ ارم ، دروازه قران ، سعدیه ، حافظیه ، نقش رستم و تخت جمشید می باشد.

  * تور با اقامت بیش از 2 شب نیز رزرو می گردد.

  * برای کودک زیر 2سال فقط مبلغ بیمه پروازی محاسبه می گردد.

  * برای کودک بالای 2 سال هزینه کامل پرواز و برای کودک بالای 5 سال هزینه کامل تور محاسبه می گردد.

  * جهت اطلاع از قیمت تور سینگل (یک نفر) با آژانس تماس بگیرید.