• ارزان ترین تورها

تور شیراز ارزان|مناسب ترین قیمت

870/000 تومان جدول قیمت
ویژه دی 99 2 شب و 3 روز - همه روزه
ایرباس و بوئینگ
تور شیراز ارزان و لحظه آخری | با قطار و هواپیما

تور شیراز هوایی بهتر است یا با قطار؟

اینکه سفر به شیراز زمینی بهتر است یا هوایی بستگی به فصل سفر و علایق خودتان دارد. اگر در فصل بهار یا پاییز سفر می‌کنید مناظر بین راه در سفر با قطار جذابیت های خاص خود را دارد. در فصل زمستان و تابستان بهتر است تور شیراز هوایی را انتخاب کنید.

تور لحظه آخری شیراز چه زمانی قابل رزرو است؟

همانطور که می‌دانید لحظه آخری فقط در صورت خالی ماندن هتل ها و پروازها اتفاق می‌افتد. ترافیک تور شیراز همانند تور مشهد یا تور کیش زیاد نیست. به همین دلیل تعداد پرواز ها و قطار ها در این مسیر کمتر هستندو بسته به تقاضا کم و زیاد می‌شوند. به همین دلیل کمتر پیش می‌آید که تور شیراز لحظه آخری شود. تور شیراز هم در ایام امتحانات و شروع مدارس، در روزهای سرد زمستان و ماه های گرم تابستان که تقاضا برای سفر کم می‌شود در کمترین قیمت خود رزرو می‌شوند.

طبیعت تور شیراز در نوروز

چه زمانی برای رزرو تور نوروز زمینی شیراز اقدام کنیم؟

بلیط قطار های نوروز در اواخر بهمن یا نهایتا اوایل اسفند پیش فروش می‌شوند. معمولا در چند روز اول به طور کامل فروش می‌روند. اگر در ایام تعطیلات نوروز قصد سفر به شیراز با قطار را دارید از دوماه قبل گوش به زنگ باشید که به علت محدود بودن ظرفیت این مسیر خیلی زود بلیط ها به فروش می‌رسند.

بهترین زمان سفر به شیراز چه فصلی است؟

این شهر مشهور بین المللی و توریستی که قسمتی از تاریخ ایران است به دلیل اولا کم شدن حجم ازدحام مسافرت های نوروزی و همچنین تغییر آب و هوا و شگفته شدن گل ها و سرسبزی باغ ها اردیبهشت ماه است . باغ ارم هر مسافر را تحریک می کند که هر سال در این فصل اقدام به رزرو تور شیراز کند . برای اکثر مسافران با تمامی سلایق ، شیراز توانسته با مکان های دیدنی جذاب طبیعی و مذهبی و تاریخی (دروازه قرآن ، شاهچراغ ، آرامگاه سعدی ، حافظیه و باغ جهان نما ، نارنجستان قوام ، تخت جمشید ، نقش رستم ، حمام وکیل ، موزه نارنجستان ، مسجد وکیل و بازار وکیل پاسخگوی نیازهایشان باشد.

بهترین جاهای دیدنی شیراز کدامند؟

قیمت هتل ها و پرواز های شیراز بر چه اساسی تغییر می‌کند؟

هتل های شیراز نیز مانند دیگر شهرهای توریستی کشور ، دارای درجه بندی و استاندار های داخلی و بین المللی هستند. در تمامی نقاط شهر خصوصا اطراف مناطق اصلی شهر و مکان های دیدنی احداث شده اند. قیمت هتل در زمان مسافرت و فصل پیک (برعکس ایام غیر پیک سال که تخفیف قیمت دارند) به قیمت اصلی و واقعی خود برمی گردند. همچنین بلیط های پرواز از مبدا شهرهای مختلف به مقصد شیراز که در ایام عادی سال تخفیف خورده است در روزهایی که فصل سفر و رزرو تور شیراز هوایی و زمینی است ، نرخ بلیط قطار هم تا حدودی شبیه بلیط هواپیما است .

به جز روز بزرگداشت سعدی که اول اردیبهشت برگزار می شود و روز شیراز که 15 اردیبهشت است ، چند مناسبت دیگر هم وجود دارد که در ماه های دیگر سال است مثل روز بزرگداشت کوروش که هفتم آبان برگزار می شود و همچنین روز بزرگداشت حافظ که بیستم مهر ماه می باشد .
پیشنهاد می شود در سفر ، راهنما کاربلد استفاده کنید ، تا بصورت حرفه ای و مسلط تمامی نقاط تاریخی و دیدنی شهر را به عنوان شیراز گردی به شما معرفی کند.با توجه به کم بودن زمان سفر بتوانید حداکثر بازدهی (بازدید از تمام مناطق توریستی ) از تور شیراز خود داشته باشید .

خدمات و قوانین تور

*خدمات :صبحانه با گشت شهری که هزینه آن نفری 110/000 تومان می باشد.

*گشت شهری شامل : ترانسفر رفت و برگشت ، باغ ارم ، دروازه قران ، سعدیه ، حافظیه ، نقش رستم و تخت جمشید می باشد.

* تور با اقامت بیش از 2 شب نیز رزرو می گردد.

* برای کودک زیر 2سال فقط مبلغ بیمه پروازی محاسبه می گردد.

* برای کودک بالای 2 سال هزینه کامل پرواز و برای کودک بالای 5 سال هزینه کامل تور محاسبه می گردد.

* جهت اطلاع از قیمت تور سینگل (یک نفر) با آژانس تماس بگیرید.