هتل ۴ ستاره گامبرون کیش

هتل ۴ ستاره گامبرون کیش

نام هتل برگرفته از نام قدیم بندرعباس می باشد . هتل گامبرون اواخر سال ۱۳۹۵ در دو ساختمان مجزا و موقعیت مناسب به مراکز خرید کیش و با دسترسی راحت در زمینی به مساحت ۹۵۰۰ متر افتتاح گردید.

حدود ۱۶۰ اتاق در دو ساختمان مذکور (جمعا حدود ۵۰۰ تخت) با دید جزیره و دریا و دید محوطه در هتل گامبرون کیش وجود دارد. دولابی شیک هتل با ظرفیت جمعا ۱۰۰ نفر در هر  دو ساختمان طراحی شده است . همچنین این هتل به مانند تمامی هتل های هم سطح خود ، از امکانات عمومی سیستم اطفاء حریق ، سیستم تهویه ، حمام ، یخچال ، تلوزیون ، صندوق امانات ، کمد لباس و رخت آویز و لوازم بهداشتی و … در تمامی اتاق ها برای راحتی مسافران تور کیش برخوردار است.

در سطح عمومی ، هتل گامبرون دارای امکانات رستوران ، سفره خانه سنتی ، کافیشاپ ، پارکینگ ، اتاق چمدان در هردو ساختمان ، سالن کنفرانس ، سالن بیلیارد ، آرایشگاه ، عکاسی و … می باشد.

غذاهای متنوع و خوشمزه ایرانی و فرنگی در هتل گامبرون توسط پرسنل رستوران ایرانی واقع شده در لابی ساختمان A با ظرفیت حدود ۲۰۰ نفر و رستوران سنتی نان و نمک در محوطه سر سبز هتل با ظرفیت حداکثر ۶۰ نفر آماده و طبخ و به مسافران تور کیش ارائه می شود.

کافی شاپ هتل که آن هم در ساختمان A و در ضلع غربی لابی آن با نوشیدنی های متنوع سرد وگرم پذیرای میهمانان هتل می باشد.

سالن بیلیارد که به مساحت ۸۰ متر مربع در لابی بصورت مبله قرار گرفته است و دارای ۳ دستگاه میز بیلیارد از امکانات ورزشی و تفریحی هتل بشمار می رود.

هتل گامبرون کیش در بازارچه تجاری کوچک خود که در لابی ساختمان A قرار گرفته دارای ۸ غرفه عکاسی ، اجاره خودرو ، آرایشگاه مردانه و زنانه ، لوازم بهداشتی و پوشاک و شکلات فروشی برای خرید میهمانان در نظر گرفته است.

از کل ۱۶۰ اتاق هتل ، ۷۲ تا بصورت دو تخته دبل و توئین است که در ساختمان A قرار گرفته و ۴۰ اتاق سه تخته و ۳۲ باب اتاق چهار تخته نیز در ساختمان B واقع شده است.

سوئیت های هتل گامبرون کیش شامل سوئیت جونیو به ظرفیت ۴ نفر (تا ۶ نفر) که بسیار زیبا و به مساحت ۱۰۰ متر مربع به همراه سالن پذیرایی و دارای حمام با وان و سرویس های بهداشتی مجزا ، سرویس خواب مجلل و نیز سوئیت رویال به مساحت ۱۵۰ متر مربع بصورت مبله ، دو خوابه که دارای تراس نیز هست و طراحی آن بسیار مجلل است می باشد.