هتل سه ستاره نسیم شرق مشهد

هتل سه ستاره نسیم شرق مشهد

 

هتل نسیم مشهد به نشانی خیابان امام رضا علیه السلام ، امام رضا ۸ ، تقاطع دوم و یا از مسیر دیگر، شیخ طوسی ۱۱ ( از کنار بازار رضا ) رجب زاده ۲۰ ،        درسال  ۱۳۹۷ و در هفت طبقه ساخته شد که ۶ طبقه آن اقامتی بوده و طبقه هفتم سالن غذاخوری با منظره و دید زیبا می باشد .

لابی مجلل و زیبای هتل نسیم مشهد ظرفیت حدود ۱۰۰ نفر مسافر تورمشهد را دارد. همچنین کافی شاپ هتل نیز در قسمتی از لابی قرار دارد.

هتل نسیم شرق دارای ۶۰ اتاق می باشد که شامل ۲۸ باب اتاق دوتخته ، ۲۰ باب اتاق سه تخته ، ۲ باب اتاق لوکس دوتخته  وی ای پی (دارای وان جکوزی است) و همچنین ۱۰ باب اتاق سه تخته اکسترا که قابلیت تبدیل به اتاق چهارتخته واقعی را دارا می باشد. سرویس بهداشتی اتاق های دوتخت و سه تخت فرنگی و سرویس بهداشتی مربوط به اتاق های ۴ تخت هم فرنگی و هم ایرانی می باشد.

آشپزخانه هتل نیز با کادر مجرب خود و با رعایت کامل موارد بهداشتی در طبقه منفی یک قرار دارد و توانسته با مواد اولیه سالم و تازه و با تنوع غذایی مناسب و خوشمزه با منو سلف ( به دلیل شیوع کرونا منو انتخابی شده است ) طبق ذائقه زائران محترم مشهد مقدس به همراه دیگر خدمات هتل ونیز پرسنل با تجربه و خوش اخلاق رضایت نسبی میهمانان و مسافران تور مشهد مقیم در هتل نسیم را کسب کنند.