هتل دو ستاره زمزم مشهد

هتل زمزم مشهد واقع خیابان شارستان رضوی(شیرازی)، رضوی ۳، کوچه ضیاء درسال  ۱۳۹۶ در هفت طبقه ساخته شد که ۵ طبقه آن اقامتی بوده و یک طبقه آن سالن غذاخوری و نیز یک طبقه دیگر آن پارکینگ و در کل مشتمل بر ۵۰ واحد.

لابی مجلل ومبله زیبای هتل زمزم مشهد ظرفیت حدود ۴۰ نفر مسافر تورمشهد را دارد.

پلان اتاق های هتل زمزم مشهد مختلف بوده و منطبق با درخواست های مسافران، این پلان ها به صورت ۴ تخته که آپارتمان های ۲ خوابه و ۱ خوابه هستند،اتاق های ۳ تخته و ۲ تخته. جهت رفاه حال مسافر،تمامی اتاق ها دارای آشپزخانه هستند ،سرویس بهداشتی داخل اتاقها هم فرنگی و هم ایرانی میباشد.

رستوران هتل زمزم نیز با کادر مجرب خود و با رعایت تمامی موارد بهداشتی در طبقه منفی یک قرار دارد و با مواد اولیه سالم و تازه و با تنوع غذایی مناسب و خوشمزه طبق ذائقه های مختلف مسافران و زائران مشهد مقدس ،همراه با دیگر خدمات جانبی هتل وهمچنین پرسنل مجرب و خوش برخورد توانسته تاحد زیادی رضایت میهمانان و مسافران تور مشهد مقیم در این هتل را کسب کند.

از دیگر خدمات رفاهی هتل زمزم مشهد، سرویس چای داخل اتاق ، اینترنت رایگان – پکیج بهداشتی – سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی داخل راهرو طبقات و لابی و رستوران- سشوار، حوله ، صابون ، شامپو در اتاق ها و لاندری ، اتاق چمدان، صندوق امانات نام برد.

این هتل به دلیل داشتن کیفیت بالای خدمات و مدیریت و رسیدگی قوی ،بسیار مورد توجه مسافران خارجی خصوصا مسلمانان کشورهای همسایه جهت رزرو و اقامت قرار دارد و در سطح خود یک از بهترین هتل ها محسوب میشود.

نکته مهم دیگری که در رضایت مسافران تور مشهد سهم زیادی دارد،دسترسی به حرم با فاصله بسیار مناسب آن است.