اطلاعات تور
توضیحات

اطلاعات هتل تایتانیک سیتی استانبول

هتل تایتانیک سیتی به عنوان یکی از هتل های ۴ ستاره واقع در محله تکسیم استانبول است که با توجه به خدمات، امکانات و موقعیت جغرافیایی که دارد، مسافرین زیادی این هتل را برای اقامت خود انتخاب می کنند. شهر استانبول یکی از زیباترین شهرهای گردشگری جهان شناخته شده است. برای رزرو تور استانبول هتل تایتانیک سیتی با ما تماس بگیرید. مسئله بعدی که قبل از سفر به استانبول باید در نظر بگیرید، انتخاب هتل است. تفاوتی نمی کند سفر شما به این شهر چند روز خواهد بود به هر حال اگر هتل شما مناسب، تمیز و با امکانات عالی نباشد، شما اذیت می شوید و از سفر خود پشیمان خواهید شد. اما اگر به دنبال کسب اطلاعات از هتل های استانبول هستید، توصیه می کنیم که مقالات این سایت را به دقت مطالعه کنید.

موقعیت جغرافیایی هتل تایتانیک سیتی:

خیابان استقلال که بزرگترین خیابان در استانبول است در نزدیکی این هتل قرار دارد. همچنین شما در عرض چند دقیقه می توانید به میدان تقسیم بروید. در این میدان انواع مراکز خرید، مراکز گردشگری و تفریحی قرار دارد در نتیجه خدمات شهری به راحتی برای شما در دسترس است. لازم است بدانید که نمایشگاه های بین المللی استانبول تنها در ۲۰ کیلومتری هتل تایتانیک سیتی واقع شده است.

خدمات و امکانات هتل تایتانیک سیتی استانبول :

  • تمامی اتاق های هتل تایتانیک سیتی مجهز به امکانات کامل من جمله سرویس خواب مجهز، مبلمان، حمام خصوصی و.. هستند.
  • با هر بار گردش در سطح شهر، خستگی به شما غالب می شود. نگران نباشید. مدیریت هتل تایتانیک سیتی استانبول برای رفاه حال مسافرین خود، سونا، جکوزی و استخر را در نظر گرفته است و شما بعد از یک روز پر از خستگی می توانید از امکانات استفاده کنید. با توجه به این که استخر این هتل سرپوشیده است، لذا در تمام طول سال امکان استفاده از آن فراهم است. همچنین لازم است بدانید که در هتل تایتانیک سیتی آبگرم هم در اختیار همه مسافرین قرار دارد.
  • شما هر چند مدت که در هتل تایتانیک سیتی استانبول اقامت داشته باشید، می توانید از اینترنت رایگان هتل بهره مند شوید.
  • برای شستن لباس های خود نگران نباشید. شما می توانید از خدمات خشک شویی و اتوکشی هتل تایتانیک سیتی استفاده کنید.
  • تنوع غذا و نوشیدنی در هتل تایتانیک سیتی به حدی است که با ذائقه اغلب مسافرین سازگار است و شما بر حسب سلیقه و علاقه خود می توانید از خوراکی های لذیذ این رستوران میل کنید.
  • برای خروج از هتل نگران مدارک و لوازم ضروری خود نباشید. مدیریت هتل تایتانیک سیتی گاو صندوق را در اختیار مسافرین قرار می دهد تا مدارک و لوازم مهم خود را داخل آن قرار دهند و از این طریق، اعتماد مسافرین را جلب خواهد کرد. برای اطلاع از قیمت بروز تور استانبول هتل تایتانیک سیتی با پرواز ایرانیان تماس بگیرید.
خدمات تور
نظرات