اطلاعات تور
توضیحات

 

هتل ۵ ستاره گرین پارک یکی از هتل های لوکس استانبول واقع در محله ی مرتر است. معمولا مسافرانی که اهمیت زیادی به محل اقامت خود در سفر می‌دهند اقدام به رزرو تور استانبول هتل گرین پارک مرتر می‌کنند.

موقعیت جغرافیایی هتل گرین پارک مرتر:

اولین فاکتور در انتخاب هتل، نزدیکی و دسترسی آن به خدمات شهری است. لازم است بدانید که هتل  واقع در محله مرتر ، تنها ۱۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله داشته و این بدان معناست که به اماکن خرید نزدیک هستید. ایستگاه مترو در پشت هتل قرار دارد، همچنین ایستگاه تراموا در فاصله ۱۵۰متری قرار دارد. منطقه تاریخی سلطان احمد در ۸ کیلومتری هتل است و شما تنها با ۱۵ دقیقه پیاده روی می توانید به مرکز خرید مارمارا و مرکز نمایشگاهی سی ان آر برسید.

خدمات و امکانات هتل گرین پارک :

  •  اتاق ها مجهز به تمامی امکانات رفاهی بوده و خدمات و نظافت ۲۴ ساعته برای مسافرین در نظر گرفته شده است.
  • در تمام مدت اقامت در هتل گرین پارک مرتر می توانید از اینترنت رایگان هتل بهره مند شوید.
  • قطعا گردش در شهر منجر به خستگی شما به خصوص از ناحیه پا خواهد شد. هتل به منظور رفاه حال مسافرین، یک مرکز آب گرم را به متخصصین خبره در نظر گرفته و آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز خواهد بود. همچنین مرکز ماساژ درمانی، سونا و جکوزی را نیز به این خدمات اضافه کنید.
  • در رستوران هتل  استانبول بهترین غذاهای بومی و بین المللی همراه با نوشیدنی های بسیار عالی را برای مسافرین در نظر گرفته است. در نتیجه شما می توانید متناسب با ذائقه خود، غذای مرد علاقه را انتخاب و سرو نمایید.
  • اگر شما تمایل دارید با خودروی خود به استانبول سفر کنید و نگران محل پارک ماشین هستید، در صورت اقامت در هتل گرین پارک می توانید از پارکینگ رایگان هتل استفاده نموده و با خیال آسوده به گردش بپردازید.

هتل مصرف هر گونه دخانیات را برای افراد ممنوع کرده است چرا که ممکن است برخی از مسافرین به دود آلرژی داشته و دچار اختلالات تنفسی شود در نتیجه در محیط هتل هیچ مسافری حق استفاده از سیگار را ندارد.

خدمات تور
نظرات