اطلاعات تور
توضیحات

اگر قصد سفر به استانبول را داشته و به فکر اقامت در یک هتل ۵ ستاره هستید، هتل گرین پارک مرتر به عنوان یکی از گزینه های انتخابی خواهد بود که می تواند یک سفر خاطره انگیز را در این هتل تجربه کنید. سوای از این که شما به چه دلیل و برای چه مدت در استانبول خواهید ماند، این مسئله بسیار مهم است که محل استراحت شما درجه یک باشد. به این معنا که از نظر نظافت، ارائه خدمات، دسترسی به امکانات و…. بهترین شرایط را برای مسافرین فراهم کند.

در سفرهای داخل کشوری، نگرانی زیادی برای انتخاب هتل نداریم اما در سفرهای خارجه، یافتن هتل مناسب بعد از رسیدن به شهر مقصد، سخت است لذا باید قبل از شروع سفر، در مورد هتل های آن شهر تحقیق نموده و در صورت مناسب بودن از نظر امکانات و هزینه، اتاق را رزرو کنید. برای آشنایی با هتل گرین پارک مرتر استانبول کافی است ادامه مقاله را با دقت مطالعه کنید.

موقعیت جغرافیایی هتل گرین پارک مرتر:

اولین فاکتور در انتخاب هتل، نزدیکی و دسترسی آن به خدمات شهری است. لازم است بدانید که هتل گرین پارک مرتر  واقع در محل مرتر تنها ۱۰ دقیقه با مرکز شهر فاصله داشته و این بدان معناست که به اماکن خرید نزدیک هستید. همچنین فرودگاه آتاتورک در فاصله ۱۰ کیلومتری از هتل واقع شده است. منطقه تاریخی سلطان احمد در ۸ کیلومتری هتل است و همچنین شما تنها با ۱۵ دقیقه پیاده روی می توانید به مرکز خرید مارمارا برسید.

خدمات و امکانات هتل گرین پارک مرتر:

  • در ابتدا بهتر است به سراغ شرح اتاق های هتل گرین پارک مرتر استانبول برویم. این اتاق ها مجهز به تمامی امکانات رفاهی بوده و خدمات و نظافت ۲۴ ساعته برای مسافرین در نظر گرفته شده است.
  • در تمام مدت اقامت در هتل گرین پارک مرتر می توانید از اینترنت رایگان هتل بهره مند شوید.
  • قطعا گردش در شهر منجر به خستگی شما به خصوص از ناحیه پا خواهد شد. مدیریت هتل گرین پارک مرتر به منظور رفاه حال مسافرین، یک مرکز آب گرم را به متخصصین خبره در نظر گرفته و آماده خدمت رسانی به مسافرین عزیز خواهد بود. همچنین مرکز ماساژ درمانی، سونا و جکوزی را نیز به این خدمات اضافه کنید.
  • در رستوران هتل گرین پارک مرتر استانبول بهترین غذاهای بومی و بین المللی همراه با نوشیدنی های بسیار عالی را برای مسافرین در نظر گرفته است. در نتیجه شما می توانید متناسب با ذائقه خود، غذای مرد علاقه را انتخاب و سرو نمایید.
  • اگر شما تمایل دارید با خودروی خود به استانبول سفر کنید و نگران محل پارک ماشین هستید، در صورت اقامت در هتل گرین پارک مرتر می توانید از پارکینگ رایگان هتل استفاده نموده و با خیال آسوده به گردش بپردازید.

مدیریت هتل گرین پارک مرتر استانبول مصرف هر گونه دخانیات را برای افراد ممنوع کرده است چرا که ممکن است برخی از مسافرین به دود آلرژی داشته و دچار اختلالات تنفسی شود در نتیجه در محیط هتل هیچ مسافری حق استفاده از سیگار را ندارد.

خدمات تور
نظرات