اطلاعات تور
توضیحات

هتل های ۵ ستاره همانند هتل سورملی همیشه به عنوان بهترین هتل ها از نظر استاندارد جهانی شناخته می شوند و مسلما به ازای خدماتی که ارائه می کنند، هزینه رزرو اتاقی از  هتل های ۵ ستاره بیشتر خواهد بود.اغلب افراد سالی یک بار تور استانبول رزرو می‌کنند، لذا بهتر است در هتل بسیار عالی اقامت داشته باشند که سفر را برای آن ها خاطره انگیز نماید.

در میان کشورهای خارجه، آمار سفر به استانبول، این شهر زیبای جهان، در ایران زیاد است در نتیجه تورهای مسافرتی سعی بر این دارند بهترین هتل را برای مسافرین خود در نظر بگیرند. اما بهتر است خود شما نیز چه در سفر همراه با تور و چه در سفر به صورت شخصی و خانوادگی، از قبل در مورد هتل های مورد نظر خود تحقیق کنید و از کیفیت خدمات آن ها مطمئن شوید. این طبیعی است که به ازای هزینه پرداختی، شرایط ایده آلی برای شما فراهم گردد. هدف ما از تدوین مقالات مختلف در این سایت، آشنایی شما با هتل های معروف استانبول من جمله هتل سورملی است.

موقعیت جغرافیایی هتل سورملی:

هتل سورملی استانبول واقع در محله شیشلی، در موقعیت مناسبی از استانبول قرار دارد به گونه ای که مسافرین می توانند به مراکز گردشگری و مراکز خرید به راحتی دسترسی داشته باشند. به عنوان نمونه، میدان تکسیم که در استانبول معرف است، تنها ۲۰ دقیقه با هتل فاصله دارد در صورتی که این مسافت با خودرو طی شود. کاغ دلما باغچه، مسجد آبی، مسجد سلمانیه، بازار بزرگ تکسیم و خیابان استقلال که در استانبول شهرت زیادی دارد، به هتل سورملی نزدیک هستند.

خدمات و امکانات هتل سورملی:

  • یکی از مهمترین خدمات هتل سورملی استانبول این است که تنوع اتاق و سوئیت را دارا بوده و مسافرین می توانند برحسب سلیقه خود، یک اتاق مد نظر خود را رزرو کنند. ممکن است که شما تمایل داشته باشید که همراه با اعضای خانواده خود در یک سوئیت اقامت داشته باشید که مدیریت هتل سورملی این شرایط را با بهترین خدمات برای مسافرین خود فراهم می کند.
  • تمامی اتاق های هتل سورملی از بهترین امکانات برخوردار هستند و تفاوتی نمی کند که شما کدام نوع اتاق را انتخاب می کنید. حتی جالب است بدانید که در اتاق های این هتل از ملافه های ضد آلرژی استفاده می شود تا برای هیچکدام از مسافرین مشکلی رخ ندهد.
  • در صورتی که برای بیرون رفتن از هتل نگران وسایل و مدارک ضروری خود هستید، مدیریت هتل سورملی صندوق امانات را در اختیار مسافرین قرار می دهد تا بدون هیچ نگرانی و با آسودگی خیال بتوانند به گردش و تفریح بپردازند.
  • در رستوران هتل سورملی استانبول منوی غذایی کامل و متنوع را برای هر سه وعده غذایی مسافرین در نظر گرفته شده است. انواع غذاهای بومی، بین المللی، نوشیدنی های متنوع و… قدرت انتخاب بیشتری را برای انتخاب غذا به مسافرین می دهد.

استخر کودکان، استخر سر باز، جکوزی، آب گرم، باشگاه بدنسازی و… از جمله خدمات تفریحی و ورزشی هتل سورملی به حساب می آید.

خدمات تور
نظرات