اطلاعات تور
توضیحات

هتل سابنا توپکاپی یکی از هتل های ۳ ستاره در استانبول است و در میان هتل های هم رتبه خود، اعتبار و محبوبیت زیادی در میان مسافرین دارد. در زمان سفر این مسئله بسیار مهم است در هتلی اقامت داشته باشیم که هم از نظر امکانات و هم از نظر دسترسی به امکان گردشگری شهر، شرایط خوبی داشته باشد. شما برای این که به خوبی بتوانید از سفر خود لذت برده و در مدت سفر تمامی قسمت های استانبول را دیدن کنید، باید در انتخاب هتل دقت داشته باشید.

هتل های سه ستاره در استانبول زیاد است که از نظر کیفیت خدمات با یکدیگر تفاوت دارند. از طرفی اغلب مسافرین از نظر قدرت مالی در شرایطی هستند که می توانند در هتل های سه ستاره اقامت کنند. با توجه به آنچه که گفته شد لازم است در ابتدا و قبل از رزرو اتاق، از کیفیت هتل مربوطه اطلاع داشته باشید چرا که حق شما است به ازای هزینه ای که پرداخت می کنید، از بهترین خدمات بهره مند شوید. در صورتی که تمایل به رزرو اتاق از هتل هستید توصیه می کنیم ادامه مقاله را از دست ندهید.

موقعیت جغرافیایی هتل سابنا توپکاپی:

هتل سابنا توپکاپی واقع در محله آکسارای استانبول، در ۱۰۰ متری یک ایستگاه مترو قرار دارد در نتیجه شما به راحتی می توانید با مترو به گردش در شهر بپردازید. موقعیت این هتل به گونه ای است که مسجد آبی، مسجد ایا صوفیه و بازار بزرگ خرید را برای مسافرین در دسترس خواهد کرد. لازم است بدانید که فرودگاه آتاتورک با هتل سابنا توپکاپی ۱۵ کیلومتر فاصله داشته و شما م توانید از هتل، درخواست ترانسفر فرودگاهی نمایید.

خدمات و امکانات هتل سابنا توپکاپی:

  • همه اتاق های هتل سابنا توپکاپی استانبول مجهز به کفپوش موکت، حمام اختصاصی، مینی بار و… است. همچنین کلیه لوازم بهداشتی که در اتاق ها قرار دارد کاملا رایگان هستند.
  • به منظور رفاه حال مسافرین، استفاده از دخانیات در محیط هتل ممنوع است و با توجه به این که برخی از مسافرین به استفاده از این مواد عادت دارند، لذا در هتل قسمت هایی در نظر گرفته شده است تا افراد سیگاری بتوانند برای مصرف دخانیات به آن قسمت بروند.
  • صبحانه در هتل سابنا توپکاپی استانبول به صورت سلف سرویس رایگان سرو می شوید.
  • در صورتی که تمایل به سفر با خودروی خود بوده و نگران محل پارک آن هستید، با اقامت در هتل می توانید از پارکینگ رایگان بهره مند شوید.
  • از دیگر خدمات هتل سابنا توپکاپی می توان به اینترنت بی سیم رایگان اشاره نمود که در تمام مدت سفر، در اختیار مسافرین قرار دارد.
  • تمامی خدمات ر استانبول من جمله پذیرش، خدمات مربوط به اتاق ها و… به صورت ۲۴ ساعته ارائه می شوند.
  • رستوران این هتل نای بسیار زیبایی به تنگه بسفر داشته و در کنار غذاهای لذیذ، محیطی بسیار عالی را برای مسافرین فراهم می کند.
    برای رزرو تور استانبول هتل سابنا با مشاوران پرواز ایرانیان تماس بگیرید.
خدمات تور
نظرات