اطلاعات تور
توضیحات

اطلاعات کامل تور هتل ریدل و امکانات هتل

اگر شما قصد سفر به استانبول را داشته و به دنبال یک هتل شیک و درجه یک هستید، هتل ریدل استانبول پیشنهاد ما به شما خواهد بود. برای همه ما این مسئله اهمیت زیادی دارد که در طول سفر به ویژه سفرهای خارج از کشور، در یک هتل بسیار عالی مستقر شویم تا این سفر برای ا ماندگار و لذت بخش باشد. چرا که حتی اگر به زیباترین شهرها یا کشورها سفر کرده ولی محل مناسبی برای استراحت و رفع خستگی نداشته باشیم، با هر بار بازگشتن به هتل، تمام لذت گردش آن روز، از بین می رود. با توجه به این که استانبول، آمار مسافرتی زیادی را بخود اختصاص می دهد، در این مقاله سعی داریم شما را با یکی از بهترین هتل های این شهر به نام هتل سه ستاره ریدل استانبول آشنا کنیم.

امکانات تور هتل ریدل استانبول :

شما قرار است به ازای هر شب رزور هتل ریدل استانبول هزینه ای را پرداخت کنید لذا این حق مسلم شما است که قبل از نهایی کردن تصمیم خود برای انتخاب این هتل، از امکانات آن مطلع باشید:

  • هتل سه ستاره ریدل استانبول دارای ۲۳ اتاق است که دکوراسیون داخلی آن ها به زیباترین شکل طراحی شده است و از طرفی از روشنایی خوبی برخوردار است.
  • یکی از علاقمندی های مسافرین این است که بعد از بیدار شدن از خواب و یا در سکوت آخر شب، از پس پنجره ها به تماشای یک نمای زیبا و دلنشین بپردازند. محوطه هتل ریدل استانبول یک باغ زیبا و بسیار دیدنی است که پنجره تمام اتاق ها به سمت این باغ طراحی شده اند و شما می توانید از تماشای باغ در هر زمان لذت ببرید. حتی لازم است بدانید که شما توانید در این باغ به گردش مشغول شده و عصرانه خود ار در چنین فضای آرام و بی نظیری میل کنید.
  • سیستم تهویه ایده آلی در کلیه قسمت های هتل ر به ویژه در اتاق ها تعبیه شده است.
  • یکی از بهترین امکانات هتل سه ستاره ریدل استانبول که امروزه برای همه ما اهمیت دارد، دسترسی به اینترنت وایرلس رایگان است.
  • لازم به ذکر است که شما با رزور هتل ریدل استانبول می توانید وسایل مهم خود را به صندوق امانات سپرده و خیال آسوده به گردش در سطح شهر مشغول شوید بدون این که نگران اموال و مدارک خود باشید.
  • برای رفت و آمد از فرودگاه به هتل سه ستاره ریدل استانبول و بالعکس، نگرانی نداشته باشید چرا که خدمات برای مسافرین در نظر گرفته شده است.
  • مجهز بودن اتاق ها به تمامی امکانات براساس استاندارد جهانی، منوی غذایی متنوع و کامل برای هر سه وعده غذایی، پذیرش ۲۴ ساعته و.. از دیگر خدمات هتل ریدل استانبول هستند.

موقعیت جغرافیایی هتل ریدل استانبول :

یکی از مهمترین امتیازات هتل سه ستاره ریدل استانبول که تمامی توریست ها و مسافرین را جادوی خود کرده است، موقعیت جغرافیایی آن است که در منطقه فاتح قرار گرفته است. آیا با این منطقه آشنایی دارید؟ فاتح از مهمترین مناطق گردشگری در استانبول است که به عنوان منطقه جادویی شناخته شده و در قلب استانبول قرار دارد. این منطقه که شبه جزیره تاریخی است، به آب های دریای مرمر، تنگه بسفر و خلیج شاخ طلایی دسترس داشته و یک منطقه بسیار شگفت انگیز است. همین امر باعث استقبال بیش از اندازه مسافرین از هتل ریدل استانبول شده است.

خدمات تور
نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *