اطلاعات تور
توضیحات

هتل رامادا مرتر یک هتل ۵ ستاره در شهر زیبا و دیدنی استانبول است که مسافرین زیادی در زمان سفر به این شهر، ترجیح می دهند به سراغ این هتل بروند. نباید فراموش کرد که سفر به استانبول تنها با هدف سیاحت نیست بلکه برخی از افراد برای کار به این شهر سفر می کنند. صرف نظر از این که چرا شما استانبول رابرای سفر انتخاب کرده اید، هدف اصلی راحتی و آرامش در هتل است. بنابراین قبل از این که سفر خود را به صورت شخصی و یا تحت نظر تورهای مسافرتی شروع کنید، ابتدا باید درمورد هتل انتخابی تحقیق کرده و از کیفیت خدمات آن مطمئن شوید. این مقاله به معرفی هتل رامادا مرتر استانبول اختصاص دارد. همچنین برای رزرو تور استانبول هتل رامادا مرتر با ما تماس بگیرید.

موقعیت جغرافیایی هتل رامادا استانبول :

هتل رامادا مرتر استانبول واقع در محله مرتر استانبول، در نزدیکی خیابان استقال به عنوان یکی از مشهورترین خیابان های این شهر قرار گرفته است. تنها کافی است ۲۰ دقیقه رانندگی کنید تا به این خیابان برسید. مسافت کاخ دلماباغچه و میدان تکسیم تا این هتل نیز به همین مدت زمان نیاز دارد. یک نکته مسئله در انتخاب هتل، نزدیکی به فرودگاه است که فودگاه آتاتورک در ۶ کیلومتری هت قرار گرفته است.

خدمات و امکانات هتل رامادا مرتر استانبول :

  • کیفیت اتاق های هتل از نظر ساخت، امکانات، منظره به بیرون و…. درجه یک است و جالب است بدانید که اتاق ها از نظر مساحت و چشم اندازی که از آن برخوردار هستند با یکدیگر تفاوت داشته و مسافر بر حسب هزینه و شرایط مالی خود می تواند اتاق درخوری را انتخاب نماید.
  • هتل رامادا مرتر استانبول خدمات ۲۴ ساعته را برای مسافرین در نظر می گیرد.
  • انواع غذاهای بومی و بین المللی در رستوران هتل  سرو می شود و از طرفی نوشیدنی های متنوعی در اختیار مسافرین قرار دارد در نتیجه هر فرد برحسب ذائقه و سلیقه خود می تواند غذای مورد نظر خود را میل کند.
  • در هتل رامادا مرتر استانبول استخر برای بزرگسالان و کودکان، سونا، مرکز تناسب اندام و همچنین آبگرم در نظر گرفته شده است و شما بعد از یک روز خسته کننده که از گردش باز می گردید می توانید با استفاده از این خدمات رفاهی، انرژی از دست رفته خود را بازگردانید.
  • با توجه به این که برخی از مسافرین سیگاری هستند، مدیریت هتل در راستای جلب رضایت همه مسافرین، محلی برای کشیدن سیگار در نظر گرفته است تا مسافرین دیگر اذیت نشوند.

استفاده از اینترنت رایگان در مدت اقامت در هتل ، خدمات خشکشویی و اتوکشی و… نیز از دیگر خدمات هتل است.

خدمات تور
نظرات