اطلاعات تور
توضیحات

هتل تولیپ پرا یک هتل ۴ ستاره در استانبول است که تنها کافی است به نمای ساختمان این هتل کمی دقت کنید متوجه می‌شوید ارزش اقامت در سفر شما را دارد. در طول سفر، تنها نباید به گردش و تفریح فکر کرد بلکه این مهم است که شما در چه محلی اقامت دارید که هم از نظر نظافت و امکانات در حد ایده آل باشد و هم این که به مناطق گردشگری و خرید، دسترسی داشته باشد. برای رزرو تور استانبول هتل تولیپ پرا با کارشناسان پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

اگر شما نیز تور استانبول را برای سفر خارجه خود انتخاب کرده اید، در ابتدا توصیه می کنیم که به خوبی در مورد همه هتل های استانبول تحقیق کنید . در این مطلب اطلاعات کافی در مورد هتل تولیپ پرا استانبول در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

موقعیت جغرافیایی هتل تولیپ پرا :

هتل تولیپ پرا واقع در محل پرا استانبول، در نزدیکی موزه پرا و برج گالاتا قرار دارد به گونه ای که تنها کافی است ۱۰ دقیقه پیاده روی کنید تا به این اماکن گردشگری برسید. همچنین مسجد سلمانیه و ایا صوفیه نیز در ۳ کیلومتری هتل تولیپ پرا واقع شده و خیابان استقلال که معروف ترین خیابان های استانبول است، ۱ کیلومتری با این هتل زیبا فاصله دارد.

خدمات و امکانات هتل تولیپ پرا :

  • تمامی اتاق های هتل تولیپ پرا به امکانات کامل من جمله حمام خصوصی، دستگاه قهوه ساز و چای ساز، لوازم آرایشی و… مجهز هستند. از طرفی اگر تمایل دارید به صورت خانوادگی در یک اتاق اقامت داشته باشید، هتل تولیپ پرا استانبول این امکان را برای شما فراهم می کند.
  • با توجه به این که استخر موجود در هتل تولیپ پرا سرپوشیده است، لذا در هر فصل از سال که به استانبول سفر می کنید می توانید از استخر هتل استفاده کنید.
  • همچنین یک باشگاه بدنسازی در این هتل راه اندازی شده است تا مسافرین بتوانند به ورزش روزانه خود ادامه دهند.
  • اگر شما اهل مطالعه هستید، می توانید از کتابخانه هتل تولیپ پرا استفاده کنید. در این کتابخانه انواع کتاب ها از نویسندگان معروف نگهداری می شود.
  • در هتل تولیپ پرا دو رستوران درجه یک وجود دارد که اناع غذاهای سنتی و بین المللی، نوشیدنی ها و دسرهای متنوع در این رستوران ها سرو می شود. همین امر کمک می کند تا مسافرین با ذائقه ها و سلائق مختلف بتوانند از غذای مورد علاقه خود استفاده کنند.
  • با توجه به این که برخی افراد قصد برگزاری همایش در استانبول را دارند، مدیریت هتل تولیپ پرا استانبول یک اتاق کنفرانس بسیار عالی را برای این منظور در نظر گرفته است.
  • در راستای جلب رضایت همه مسافرین، مدیریت هتل تولیپ پرا استفاده از هر گونه دخانیات و ورود حیوانات خانگی به داخل این هتل را ممنوع اعلام کرده است.
خدمات تور
نظرات