اطلاعات تور
توضیحات

اطلاعات تور هتل گرین پارک استانبول  :

هتل گرین پارک تکسیم یکی از هتل های ۴ ستاره در استانبول است که طراحی و ساخت بسیار عالی دارد. مسافرین زیادی برای اقامت در استانبول به سراغ این هتل می روند. آوازه خدمات و امکانات هتل به حدی است که مسافران زیادی برای سفر مجدد خود نیز همین هتل را انتخاب می‌کنند. در انتخاب تور، به نوع هتلی که برای اقامت در نظر گرفته شده است دقت کنید. شما لیاقت بهترین ها را داشته و باید یک هتل درجه یک ساکن شوید. برای رزرو تور استانبول با کارشناسان پرواز ایرانیان تماس بگیرید. در همین مقاله شما را با هتل گرین پارک تکسیم آشنا خواهیم کرد.

موقعیت جغرافیایی هتل گرین پارک تکسیم:

هتل گرین پارک تکسیم واقع در محله تکسیم، در میدان تقسیم استانبول قرار دارد و لازم است بدانید که این میدان در استانبول بسیار معروف است. یک ایستگاه مترو در نزدیکی هتل  قرار دارد و تنها ۵ دقیقه با هتل فاصله دارد. قصر توپکاپی و مسجد سلطان احمد نیز از جمله اماکن دیدنی در استانبول هستند که در نزدیکی هتل واقع شده اند.

خدمات و امکانات هتل گرین پارک تکسیم:

  • اتاق های هتل گرین پارک تکسیم به کلیه امکانات من جمله سرویس خواب، مبلمان، تلویزیون، میز تحریر، سشوار و… مجهز هستند.
  • برخی از افراد ترجیح می دهند با وسیله شخصی خود به استانبول سفر کنند ولی از طرفی نگران محل پارک خودرو هستند. لازم است بدانید که هتل برای تمامی مسافرین خود پارکینگ را در نظر گرفته است.
  • اگر بعد از یک روز گردش در شهر خسته شده اید، به شما پیشنهاد می کنیم که از خدمات ماساژ درمای، استخر سرپوشیده، حمام ترکی، سونا و… در هتل استفاده کنند. جالب است بدانید که این هتل برای کودکان نیز یک استخر راه اندازی نموده است تا شما با خیال آسوده بتوانید کودکان خود را به شنا ببرید.
  • رستورانی که در استانبول قرار دارد تنوع زیادی در غذا و نوشیدنی دارد به گونه ای که با ذائقه اغلب مسافرین تطابق دارد. همچنین هتل بار کنار استخر را برای مسافرین در نظر گرفته است.
  • همه شما از زمانی که به هتل  وارد می شوید تا پایان روز اقامت در هتل می توانید از اینترنت پرسرعت رایگان استفاده کنید.
  • برای شستن لباس های خود کافی است از بخش خدمات هتل استانبول درخواست کنید که خشکشویی را برای شما فعال نماید.

در صورتی که در سفر کودکتان همراه شماست، هتل  قسمتی را برای نگهداری کودکان در نظر گرفته است که وسایل بازی را نیز در اختیار آن ها قرار می دهد.

خدمات تور
نظرات