• نام هتل
  • هرنفر2تخته
  • سینگل
  • خدمات
  • کارشناس مربوط
  • بریستول
  • 10/300/00
  • 13/300/000
  • صبحانه استقبال گشت رایگان خرید
  • callme
اطلاعات تور
توضیحات

اطلاعات هتل بریستول استانبول

برای اقامت در یک هتل ۳ ستاره در استانبول ما به شما هتل بریستول هتل بریستول را پیشنهاد می کنیم. با توجه به این که استانبول به عنوان یکی از بزرگترین شهرهای توریستی جهان شناخته شده است به همین دلیل است که شما شاهد تعدد هتل ها در این شهر هستید. غالب افراد ترجیح می دهند با تورهای مسافرتی به استانبول بروند که همه امور من جمله اقامت، گردشگری و… بر عهده رهبر تور باشد اما تفاوتی نمی کند که شما گروهی به استانبول می روید و یا سفر شخص دارید به هر حال باید قبل از سفر، از کیفیت هتل مطمئن شوید.برای رزرو تور استانبول هتل بریستول با ما تماس بگیرید.برای رزرو تور استانبول هتل بریستول با کارشناسان ما تماس بگیرید.

موقعیت جغرافیایی هتل بریستول:

هتل بریستول در محله تکسیم استانبول قرار دارد. این محله بسیار معروف بوده و تمامی مراکز خرید و گردشگری در نزدیکی تکسیم قرار دارند. مسجد آبی، ایا صوفیه توپکاپی نیز با هتل بریستول ۳ کیلومتر فاصله دارند. اغلب افراد به ویژه خانم ها، به خرید علاقمند هستند. لازم است بدانید که مرکز خرید جواهر به عنوان یکی از بزرگترین مراکز خرید استانبول، در فاصله ۱۵ دقیقه ای از هتل قرار گرفته است و شما در هر زمان می توانید به راحتی به خرید بروید.

امکانات و خدمات هتل بریستول:

۱- در ابتدا به سراغ اتاق های هتل می رویم. کلیه اتاق های هتل بریستول به امکاناتی من جمله حمام اختصاصی، میز کار، مینی بار، تلویزیون، سیستم تهویه هوا و… مجهز هستند.

۲- از زمانی که اقامت خود را در هتل بریستول استانبول شروع می کنید تا پایان سفر می توانید از اینترنت رایگان هتل استفاده نمایید.

۳- ممکن است که شما ترجیح بدهید باری سفر، با خودروی خود به استانبول بروید اما از طرفی نگران محل پارک اتومبیل هستید. در صورتی که در هتل بریستول اقامت داشته باشید می توانید از پارکینگ رایگان هتل استفاده کنید.

۴- یکی دیگر از خدمات هتل بریستول امکان کرایه ماشین برای مسافرین است. در صورتی که تمایل دارید خودتان در داخل شهر گردش کنید می توانید از مدیریت هتل بریستول استانبول درخواست ماشین نموده و حتی یکی از کارکنان را به عنوان راهنما به همراه خود داشته باشید.

۵- مسلما در طول سفر، لباس های شما کثیف شده و حتما برای شسته شوند زیرا اگر لباس های کثیف را در چمدان نگه دارید تا بعد از بازگشت از سفر بشویید، بوی نامطبوعی را به خود می گیرند. در نتیجه پیشنهاد می کنیم که از خشکشویی هتل بریستول استفاده کرده و لباس های خود را تمیز و خوشبو تحویل بگیرید.

۶- از نظر سرو غذا نیز نگران نباشید. رستوران هتل بریستول تنوعی از غذاها را برای هر سه وعده غذایی در اختیار مسافرین قرار می دهد که دامنه وسیعی از ذائقه های مختلف را در بر گرفته و تقریبا تمامی مسافرین، از منوی غذایی رستوران هتل بریستول استانبول رضایت دارند.

خدمات تور
نظرات