اطلاعات تور
توضیحات

امکانات تور هتل آلفا استانبول  hotel alfa istanbul و توضیحات تکمیلی

با توجه به این که شما قرار است چند روز در هتل اقامت داشته باشید، لذا قبل از هر چیز باید نسبت به کیفیت آن اطمینان پیدا کنید تا سفر برای شما آزار دهنده نشود. تنها کافی است کمی در اینترنت سرچ کرده و مشخصات انواع هتل ها را در استانبول بررسی کنید. در این راستا، ما سعی بر این داریم که در مقالات متعدد، بهترین و معروف ترین هتل های استانبول را به شما معرفی نماییم که در این مقاله، به بررسی مشخصات و خدمات هتل آلفا  ۳ ستاره خواهیم پرداخت.

در سفر به استانبول همان اندازه که انتخاب تور اهمیت دارد، انتخاب هتل همانند هتل آلفا نیز اهمیت زیادی دارد. استانبول یکی از زیباترین شهرهای جهان است که جاذبه توریستی ویژه ای دارد و در طول سال، مسافران بی شماری را به خود جذب می کند. با اینکه تعداد هتل های موجود در این شهر، پاسخگوی این حجم از توریست هست منتهی کیفیت خدمات آن ها با یکدیگر متفاوت است.

موقعیت جغرافیایی هتل آلفا:

هتل آلفا واقع در محله فاتح، در مرکز شهر استانبول قرار دارد به این معنا که شما به راحتی می توانید به مراکز خرید و گردشگری شهر دسترسی داشته باشید. حتی اگر بیمار شده و نیاز فوری به بیمارستان داشتید، می توانید به بیمارستانی که در ۵۰۰ کیلومتری هتل آلفا استانبول واقع شده است، مراجعه کنید. موزه صوفیه، مسجد آبی، مسجد توپ قاپی، مسجد شاهزاده، بازار ادویه و… از جمله مکان های دیدنی هستند که در نزدیکی هتل آلفا قرار دارند. اتاق های این هتل  به گونه ای طراحی شده اند که ایوان های کوچکشان رو به نور خورشید بوده و نه تنها اتاق ها روشن باشند بلکه مسافرین بتوانند در ایوان برای خوردن عصرانه استفاده کنند. ایوان تمامی اتاق ها به خیابان نما دارد و منظره زیبایی ایجاد خواهد کرد.

خدمات و امکانات هتل آلفا:

⦁ هتل آلفا برای مسافرین خود خدمات رزرو ۲۴ ساعته را در نظر گرفته و هر زمان که شما وارد هتل شوید، کارکنان هتل آماده خدمت رسانی برای شما خواهند بود.
⦁ حتی شما می توانید با پرداخت کمی هزینه بیشتر، درخواست ترانسفر فرودگاهی هم داشته باشید.
⦁ هتل آلفا برای تمامی مسافرین خود تا آخرین روزی که در هتل اقامت دارند، پارکینگ رایگان را در نظر گرفته است.
⦁ از زمانی که شما وارد هتل آلفا استانبول می شوید به اینترنت رایگان دسترسی خواهید داشت.
⦁ نیازی نیست که لباس های کثیف خود را با دست بشویی بلکه در هتل آلفا استانبول خشک شویی و اتوکشی در اختیار مسافرین قرار می گیرد.
⦁ تمامی اتاق های هتل آلفا به سیستم تهویه مطبوع مجهز هستند.

⦁ در کنار تمام تجهیزاتی که یک اتاق باید در حد استاندارد بین المللی داشته باشد، وجود سر دوش ماساژور، سشوار، قهوه ساز و.. را نیز باید در نظر گرفت.
⦁ صبحانه در هتل آلفا به صورت بوفه باز سرو خواهد شد.
⦁ تنوع غذاها و نوشیدنی های در هتل آلفا زبانزد بوده و معمولا مسافرین قدرت انتخاب زیادی در انتخاب غذا و نوشیدنی خواهند داشت. یکی از مهمترین فاکتورها در انتخاب هر هتل، رستوران و خدمات آن است.
برای رزرو تور ارزان استانبول با مشائران پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

خدمات تور
نظرات