• توضیحات
  • گالری
  • نظرات
  • نوع :
  • تعداد ستاره :
  • کشور :
  • شهر :
  • حداقل اقامت :

هتل آرمان مشهد | آپارتمان مجلل و لوکس

هتل آرمان مشهد

هتل آپارتمان ستاره آرمان توس در حدود فاصله ۵۰۰ متری حرم مطهر امام هشتم واقع شده است و دید مستقیم نسبت به بارگاه ملکوتی امام دارد.
مساحت هتل آرمان مشهد تفریحی ، توریستی ، فرهنگی و رفاهی ۳۳۳۱۷ می باشد. که در آبان سال ۱۳۹۴ افتتاخ شده است و در ۹ طبقه و با الگو برداری از هتل های معتبر جهانی طراحی شده است و دارای ۲۹۱ واحد یک خوابه ، دو خوابه ، سوئیت ، کانکت و ویژه معلولین با متوسط هر واحد ۵۰ متر مربع می باشد. برای رزرو مستقیم هتل با ما تماس بگیرید.

بخش اقامتی هتل آرمان مشهد

هتل آرمان مشهد کلیه امکانات یک هتل ۵ ستاره را دارا می باشد. که بالاترین نشان هتل آپارتمان را از سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری دریافت نموده است.
مسافرانی که تور مشهد با هتل آرمان مشهد را خریداری می کنند می توانند ار استقبال فرودگاهی که یکی از خدمات هتل آرمان مشهد می باشد استفاده نمایند. در صورتی که مسافران از خودروی شخصی برای سفر به مشهد مقدس استفاده کرده باشند میتوانند از پارکینگ هوشمند هتل در طبقات تحتانی استفاده کنند . از دیگر خدماتی که در هتل برای مهمانی که تور مشهد با این هتل را خریداری کردند ارائه می شود مجموعه ورزشی که شامل استخر ، سونای خشک و بخار ، جکوزی ، حمام ترکی ، سالن ماساژ و همچنین سیستم IPTV ( سیستم پیشرفته تلوزیونی مخصوص هتل ) با امکان مشاهده تلوزیون زنده و آرشیو فیلم ، موسیقی ، مداحی و نیز امکان مشاهده صورت حساب هتل ، اخبار ، وضعیت آب و هوا و تصویر زنده حرم مطهر امام رضا (ع) و سیستم BMS ( انواع حسگرها در داخل و خارج ساختمان هتل ) می توان اشاره کرد.

رستوران و کافی شاپ هتل آرمان

کافی شاپ (شبانه روزی ) با قابلیت سرو انواع نوشیدنی ها و غذاهای سبک با تجهیزات حرفه ای در هتل آرمان مشهد به منظور پذیرایی از مهمانانی که در تور مشهد از این هتل استفاده نمایند در طبقه مثبت ۲ تعبیه شده است که باغ بام (احداث فضای سبز بالاتر از سطح زمین ) هتل آپارتمان آرمان در قسمت مرکزی آن و با وسعت بیش از ۳۰۰۰ متر مربع واقع شده است و بخش هایی از باغ بام هتل آپارتمان آرمان در مجاورت رستوران ها و کافی شاپ ها قرار گرفته و دارای دید مستقیم به حرم امام رضا (ع) است .
رستوران بوفه در طبقه دوم هتل با ظرفیت حدود ۲۰۰ نفر می باشد . پذیرایی در این رستوران جهت سه وعده غذایی از ۷ صبح تا ۱۲ شب بصورت یکسره و با منوی غذایی متنوع و سرویس عالی می باشد . رستوران هتل آرمان مشهد به مساحت حدود ۸۲۰ متر مربع رستوران اصلی هتل آپارتمان آرمان مشهد به شمار می رود و عصرها دارای لژ بوفه مخصوص عصرانه می باشد . پرسنل رستوران به زبان های عربی و انگلیسی می باشند.