همه دانستنی های سفر کیش

معرفی جاذبه های گردشگری

کیش : تم پارک آبی اوشن

تم پارک آبی اوشن که در بهمن سال  ۹۵ در کیش افتتاح شده است. اولین پارک آبی روباز در ایران است که دارای تم همراه با داستان میباشد. داستان این پارک براساس داستان راز قلعه خورشید طراحی شده است. امکانات پارک شامل : ۱۳ راید هیجان انگیز، ۴ استخر و یک اسپا، هم چنین ۲ رستوران, ۴ نوشیدنی فروشی و ۲ محل خرید است. این پارک در روزهای مشخص جداگانه به بانوان سرویس میدهد. و در منطقه ای از کیش است که هیچ سازه بلندمرتبه‌ای نیز در مجاورت آن وجود ندارد. پس امکان دید هوایی وجود ندارد . بانوان می توانند در تور کیش خود از تمام قسمت های آن استفاده کنند و هم حمام آفتاب بگیرند.

دستگاه هاب تم پارک آبی اوشن کیش از جدیدترین و کاملترین وسایل بازی روز دنیا هستند . این وسایل بازی توسط شرکت کانادایی White Water West تهیه شده است و مقداری هم از بلژیک تامین شده است. این پارک توان پذیرش روزانه  ۳ هزار و ۳۰۰ نفر را دارد.

گردشگری کیش

 1. داستان ماجراجویی تم پارک آبی اوشن در تور کیش

  قصه تم پارک آبی اوشن بر پایه حمله دزدان دریایی به قلعه خورشید طراحی شده است. دزدان دریایی به قصد تصرف قلعه خورشید و فرمانروایی بر دریا و به چنگ آوردن قرص خورشید حمله میکنند. ۳ برادر به نام های پولاد ماهان و باشو حامیان این قلعه در این ماجراجویی هستند. توصیه میکنیم که در تور کیش خود حنما یک روز را به پارک آبی اوشن اختصاص دهید.

 2. امکانات تم پارک آبی اوشن در تور کیش

  این پارک آبی شامل ۱۳ راید است

  AquaLoop,Free Fal,Whizzard,Double Viper,Boomerango,Super Bow,Inner Tubes,Aqua Play,Kids Slides,Wave Pool,Flow Ride,Lazy River

  تم پارک آبی اوشن چهار استخر شنا دارد. ۲ رستوران و یک اسپا و  ۴ دکه فروش نوشیدنی های سرد در محوطه پارک وجود دارد. در ابتدای پارک فروشگاهی هست که میتوان اسباب بازی کلاه سوغاتی و سایر کالای مورد نیاز را از آنجا تهیه کرد. مهمان ها توسط مچ بندی که توانایی شارژ شدن به منظور خرید دارد خرید خود را انجام میدهند.

  * تورهای کیش   https://parvaziranian.com/tour/tourkish/