• نوع تور
  • هر نفر 2 تخت
  • هر نفر 3 تخت
  • خدمات
  • کارشناس مربوطه
اطلاعات تور
توضیحات

تور هتل آپارتمان تعطیلات مشهد :

هتل آپارتمان تعطیلات مشهد یک هتل آپارتمان درجه یک است که در خیابان خسروی نو، شهید اندرزگو ۱۷ قرار دارد. این هتل آپارتمان در سال ۱۳۸۵ افتتاح گردیده اما مجدداً برای افزایش بهره وری و همچنین افزایش رضایتمندی مسافران در سال ۱۳۹۷ مورد بازسازی قرار گرفته است. این هتل به علت فاصله کوتاهی که تا حرم مطهر رضوی دارد مسافران بسیاری را جذب خود می کند. فاصله این هتل تا ورودی باب الهادی یک دقیقه با پای پیاده است. از جمله مکان هایی که در نزدیکی این هتل قرار دارد می توان به برج تجاری آلتون، بازار جنت، بازار رضا، مسجد ۷۲ تن، مدرسه علمیه عباسقلی خان، آرامگاه نادرشاه افشار، موزه مردم شناسی ، سینما قدس و فرهنگسرای بهشت اشاره کرد. این هتل در محدوده طرح ترافیک شهر مشهد قرار دارد. قبل از رزرو تور مشهد برای اطلاعات بیشتر با مشاوران پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

 اتاق های هتل آپارتمان تعطیلات مشهد :

این هتل آپارتمان مجموعاً دارای  ۶ طبقه، ۲۷ اتاق  و ۸۰ تخت می باشد. منظره تمامی اتاق ها رو به حرم و یا کوچه است. از جمله اتاق های این هتل می توان به اتاق سه تخته، آپارتمان یک خوابه چهار نفره، آپارتمان دو خوابه چهار نفره، آپارتمان یک خوابه چهار نفره فولبرد، آپارتمان دو خوابه ۵ نفره و آپارتمان دو خوابه ۶ نفره اشاره کرد. اتاق سه تخته دارای یک تخت سینگل و یک تخت دبل است که شامل وعده غذایی صبحانه می باشد.

آپارتمان یک خوابه چهار نفره دارای دو تخت سینگل و یک تخت دبل است که شامل وعده غذایی صبحانه می باشد. آپارتمان دو خوابه چهار نفره دارای دو تخت سینگل و یک تخته دبل است که شامل وعده غذایی صبحانه می باشد. آپارتمان یک خوابه چهار نفره فولبرد دارای دو تخت سینگل و یک تخت دبل است که کلیه وعده های غذایی صبحانه، ناهار و شام را شامل می شود. آپارتمان دو خوابه ۵ نفره دارای سه تخت سینگل و یک تخت دبل می باشد که وعده غذایی صبحانه را شامل می شود. آپارتمان دو خوابه شش نفره دارای چهار تخت سینگل و یک تخت دبل است که وعده غذایی صبحانه را شامل می شود. هیچ کدام از اتاق ها امکان اضافه کردن ظرفیت اضافه را ندارند.

امکانات تور هتل آپارتمان تعطیلات مشهد :

از جمله امکانات این هتل آپارتمان می توان به وجود لابی ۳۰ نفره ای و رستوران ۱۲۰ نفره ای اشاره کرد. این هتل دارای پارکینگ می باشد که چیزی معادل ۳ خودرو در آن جای می‌گیرد که به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار داده می شود. اینترنت در لابی هتل به صورت رایگان و نامحدود در اختیار مسافران قرار داده می شود. این ویژگی را کمتر هتلی داراست. کلیه اتاق ها مجهز به وسایلی همچون یخچال، مبلمان، دراور، چای ساز، کمدلباس، تلفن برای تماس های داخلی هتل و تلویزیون می باشند. امکان پخت و پز در اتاق های این هتل وجود دارد. وجود سیستم گرمایش و سرمایش و همچنین سیستم تهویه مطبوع در اتاق ها راحتی بیشتری را برای مسافران فراهم آورده است. نوع قفل درب اتاق ها با کلید است. در تمامی اتاق ها آب به صورت رایگان در اختیار مسافران قرار می گیرد.

خدمات تور
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *