• نوع سفر
  • هرنفر2تخته
  • هرنفر3تخته
  • خدمات
  • کارشناس مربوطه
اطلاعات تور
توضیحات

هتل نور النجف مشهد :

هتل نورالنجف مشهد یک هتل ۳ ستاره است که در خیابان اندرزگو ۱۷ ، کوچه پنجه ، کوچه شهید نجفی واقع شده است. یکی از ویژگی های این هتل نزدیک بودن به حرم مطهر رضوی می باشد که باعث شده سالیانه مسافران بسیاری تمایل داشته باشند تا در این هتل اقامت یابند. در واقع این هتل در فاصله ۵ دقیقه ای از حرم مطهر قرار گرفته است. فاصله این هتل تا فرودگاه ۲۵ دقیقه و فاصله تا راه آهن ۱۵ دقیقه می باشد.

از جمله مکان هایی که به این هتل نزدیک است می توان به بازار رضا و مجتمع تجاری زیست خاور اشاره کرد. این هتل با محیطی دنج و آرام و همچنین پرسنل مودب و کارآزموده ای که دارد آماده خدمت‌رسانی به مسافرانش است. برای اطلاع دقیق از قیمت و شرایط رزرو تور مشهد هتل نور نجف با کارشناسان پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

اتاق های هتل نورالنجف مشهد :

از جمله اتاق های این هتل می توان به اتاق دو تخته، اتاق سه تخته ، اتاق چهار تخته و اتاق پنج تخته اشاره کرد. اتاق دو تخته شامل یک تخت دبل است که به همراه صبحانه، ناهار و شام می باشد. اتاق سه تخته شامل یک تخت دبل و یک تخت سینگل است که به همراه صبحانه، ناهار و شام می باشد. اتاق چهار تخته دارای یک تخت دبل و دو تخت سینگل است که کلیه وعده‌های غذایی را شامل می شود. این هتل علاوه بر نزدیکی اش به حرم مطهر به علت قیمت مناسبی که دارد مسافران بیشتری را جذب خود می کند. از جمله قوانینی که این هتل برای خود در نظر گرفته است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ساعت تحویل اتاق ها ۱۴:۰۰ و ساعت تخلیه اتاق ها ۱۲:۰۰ می باشد. کودکان زیر سه سال رایگان حساب می شوند و کودکان بین ۳ تا ۶ سال نیم بها محسوب می شوند.

امکانات هتل نورالنجف در تور مشهد :

از جمله امکاناتی که در اتاق های این هتل وجود دارد می توان به وجود یخچال، تلویزیون، کولر گازی، سشوار، کمد لباس و تلفن اشاره کرد تا مسافران راحتی بیشتری داشته باشند. استفاده از تلفن تنها برای شماره های داخلی هتل می باشد. وجود رستوران در این هتل باعث شده است تا مسافران به راحتی بتوانند غذای مدنظر خود را سفارش دهند و از آن لذت ببرند. این هتل تاکسی سرویس های رفت و برگشت را در اختیار مسافران قرار می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهند به مقصد مورد نظرشان بروند. وجود اینترنت پرسرعت یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت این هتل است که در اختیار مسافران قرار داده می شود که هم در لابی هتل وجود دارد و هم در اتاق ها در اختیار مسافر قرار داده می شود.

وجود کافی شاپ در این هتل باعث شده تا مسافران بتوانند اوقات خوش بیشتری را در کنار اعضای خانواده خود سپری کنند. همچنین وجود دستگاه  ATM در این هتل باعث شده تا مسافران در صورت نیاز کارهای شخصی شان را با آن انجام دهند و دیگر نیازی به بانک رفتن نداشته باشند. در تمامی اتاق ها سرویس های بهداشتی فرنگی و ایرانی قرار داده شده است تا راحتی بیشتری برای مسافران فراهم آورده شود.

خدمات تور
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *