• نوع تور
  • هرنفر 2 تخت
  • هرنفر 3 تخت
  • خدمات
  • کارشناس مربوطه
  • ترکیبی
  • 760/000
  • 760/000
  • صبحانه نهار شام استقبال
  • callme
اطلاعات تور
توضیحات

تور مشهد هتل آپادانا | جزئیات تور و امکانات هتل آپادانا مشهد

تور مشهد هتل آپادانا ؛ هتلی سه ستاره است که در خیابان اندرزگو، نبش چهارراه خسروی واقع شده است. این هتل در سال ۱۳۴۳ افتتاح شده اما مجدداً برای افزایش کارآمدی و همچنین افزایش رضایتمندی مسافران در سال ۱۳۹۴ مورد بازسازی قرار گرفته است. یکی از ویژگی های مثبت هتل فاصله کمی است که تا حرم مطهر ثامن الحجج علیه السلام دارد. مسافران تنها با یک پیاده‌روی ۱۰ دقیقه ای می توانند به حرم مطهر برسند. در نتیجه سالیانه مسافران بسیاری تمایل دارند تا در هتل آپادانا اقامت یابند چرا که موقعیت مکانی هتل به گونه ای است که نه تنها تا حرم مطهر فاصله ای ندارد بلکه به مناطق دیگر تفریحی و گردشی هم نزدیک است.

از جمله مکان هایی که به هتل آپادانا نزدیک است می‌توان به برج تجاری آلتون، بازارجنت، بازار رضا، مسجد ۷۲ تن ، مسجد گوهرشاد، آرامگاه نادر شاه افشار، پارک باغ ملی، موزه مردم شناسی و خانه ملک اشاره کرد. برای رزرو تور زمینی و هوایی مشهد هتل آپادانا با پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

اتاق های هتل آپادانا مشهد

هتل آپادانا دارای چهار طبقه، ۴۱ اتاق و ۱۴۱ تخت است. هتل آپادانا اتاق های مختلفی را برای سلیقه های مختلف در نظر گرفته تا مسافران با راحتی بیشتری به انتخاب اتاق مورد نظرشان بپردازند. از جمله این اتاق ها می توان به آپارتمان یک خوابه دو نفره فولبرد، اتاق دو تخته فولبرد، اتاق سه تخته فولبرد، آپارتمان یک خوابه سه نفره فولبرد، اتاق چهار تخته فولبرد، آپارتمان یک خوابه چهار نفره فولبرد و آپارتمان دو خوابه ۵ نفره فولبرد اشاره کرد. آپارتمان یک خوابه دو نفره فولبرد دارای یک تخته دبل است و کلیه وعده های غذایی را شامل می شود.

اتاق دو تخته فولبرد دارای یک تخت دبل است و کلیه وعده های غذایی را شامل می‌شود. اتاق سه تخته فولبرد دارای یک تخت سینگل و یک تخته دبل است که کلیه وعده های غذایی را شامل می شود. آپارتمان یک خوابه سه نفره فولبرد دارای یک تخته سینگل و یک تخت دبل است که کلیه وعده‌های غذایی را شامل می‌شود. اتاق چهار تخته فولبرد دارای دو تخت سینگل و یک تخته دبل است که کلیه وعده های غذایی را شامل می شود. آپارتمان یک خوابه چهار نفره فولبرد دارای دو تخت سینگل و یک تخته دبل است که کلیه وعده های غذایی صبحانه ناهار و شام را شامل می شود. آپارتمان دو خوابه پنج نفره فولبرد دارای سه تخت سینگل و یک تخت دبل می باشد که کلیه وعده های غذایی را در اختیار مسافران قرار می‌دهد.

امکانات هتل آپادانا مشهد

از جمله امکانات تور مشهد هتل آپادانا می توان به لابی ۴۰ نفره ای و رستوران ۱۵۰ نفره ای آن اشاره کرد. هتل آپادانا با منوی غذایی باز از مسافرانش پذیرایی می‌کند تا بتوانند با خیال راحت غذای مدنظرشان را انتخاب نمایند. این هتل مناسب افرادی نیست که با ماشین شخصی خود به مشهد مقدس سفر می کنند چرا که فاقد پارکینگ می باشد. استفاده از اینترنت در لابی هتل در صورت پرداخت هزینه توسط مسافر امکان پذیر است. از جمله امکاناتی که در این هتل وجود دارد می توان به وجود یخچال، مبلمان ، دراور، آباژور، چای ساز، رخت آویز، کمد لباس، تلفن، تلویزیون و آب رایگان اشاره کرد. هتل آپادانا در محدوده طرح ترافیک شهر مشهد واقع شده است.

خدمات تور
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *