• نوع تور
  • هرنفر 2 تخته
  • هر نفر 3 تخته
  • خدمات
  • کارشناس مربوطه
اطلاعات تور
توضیحات

هتل آفتاب شرق مشهد :

هتل آفتاب شرق مشهد یک هتل ۳ ستاره است که در میدان بیت المقدس، ضلع جنوبی بازار رضا قرار دارد. این هتل یکی از هتل های تازه تاسیس شهر مشهد می باشد چراکه در سال ۱۳۹۵ مورد بهره برداری قرار گرفته است. هتل آفتاب شرق به علت نزدیکی که تا حرم مطهر رضوی دارد مسافران بسیاری را جذب خود می کند. برای رزرو تور مشهد هتل آفتاب شرق با تلفن های درج شده تماس بگیرید.

اتاق های هتل آفتاب شرق :

این هتل مجموعه دارای ۶ طبقه و ۶۶ اتاق است. از جمله این اتاق ها می‌توان به اتاق دو تخته دبل، اتاق دو تخته توئین، اتاق سه تخته، اتاق چهار تخته و اتاق کانکت برای ۵ نفر اشاره کرد. اتاق دو تخته دبل دارای یک تخت دو نفره است در بعضی از این واحدهای دو تخته، کاناپه یک نفره و در برخی دیگر کاناپه دو نفره وجود دارد که برای نفر اضافه در نظر گرفته شده است. این اتاق ها در تمامی طبقات هتل پخش هستند. اتاق دو تخته توئین دارای دو تخت یک نفره می باشد که سرویس اضافه آن به صورت کاناپه تخت شو می باشد.

این اتاق ها نیز در تمامی طبقات هتل پخش هستند. اتاق سه تخته دارای سه تخت یک نفره است. امکان اضافه کردن شخص اضافه در این هتل نیز وجود دارد که در این صورت یک کاناپه تخت شو در اختیارش قرار می‌گیرد و این اتاق ها نیز در تمامی طبقات هتل پخش هستند. اتاق چهار تخته دارای یک تخت دو نفره و دو تخت یک نفره است که سرویس اضافه به صورت کاناپه تخت شو در اختیار مسافران قرار داده می شود. اتاق کانکت برای ۵ نفر، دارای یک اتاق دو تخته دبل با یک اتاق سه تخته است که به وسیله یک در به یکدیگر کانکت شده اند که دارای یک تخت دو نفره داخل یک اتاق و دارای سه تخت یک نفره داخل اتاق دیگر می باشد. این اتاق قابلیت نفر اضافه را ندارد.

امکانات تور مشهد هتل آفتاب شرق :

از جمله امکانات این هتل می توان به وجود رستوران و کافی شاپ اشاره کرد. کافی شاپ این هتل ظرفیتی معادل ۳۰ نفر دارد که به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت‌رسانی به مسافران عزیز است و با دسرهای گرم و سرد از آنها پذیرایی می شود. وجود پارکینگ در این هتل باعث شده است افرادی که با ماشین شخصی خود به این شهر سفر می کنند این هتل را یکی از گزینه‌های خود به حساب آورند. این هتل مجهز به آسانسور است تا مسافران راحتی بیشتری داشته باشند.

این هتل تاکسی سرویس شبانه روزی را در اختیار مسافران قرار می دهد تا در هر ساعتی از شبانه روز که بخواهند به مقصد مورد نظرشان بروند. استفاده از اینترنت در این هتل ها هم در لابی امکان پذیر است و هم در اتاق ها تا مسافران در صورت نیاز از آن استفاده نمایند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این هتل تسلط کارکنان آن به زبان های عربی و انگلیسی می باشد در نتیجه مسافران عرب زبان و انگلیسی زبان به راحتی می‌توانند با آنها گفتگو کنند و نیازشان را بیان کنند.

خدمات تور
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *