اطلاعات تور
توضیحات

 

در صورت سفر به استانبول و تمایل به اقامت در یک هتل ۵ ستاره، پیشنهاد ما به شما انتخاب هتل تایتانیک داون تاون خواهد بود. بسیاری از افراد تمایل به مسافرت های خارج از کشور دارند که تور استانبول به دلیل جذابیت های زیادی که دارد، جایگاه خوبی در میان مردم داشته و تورهای مسافرتی زیادی برای این منظور در نظر گرفته شده است.

ممکن است سفر به استانبول تنها یک بار نصیب شما شود در نتیجه باید به بهترین شکل ممکن از سفر خود لذت ببرید. انتخاب نوع هتل اقامتی نقش زیادی در سفر خواهد داشت. حتی اگر در طول روز به خوبی از سفر لذت ببرید اما محل اقامت شما کثیف و نامناسب باشد، سفر برای شما آزار دهنده خواهد شد. اگر قصد دارید به تازگی به استانبول بروید، توصیه می کنیم با کمی جست و جو در مقالات سایت ما، از کیفیت هتل های ما مطلع شوید. در ادامه این مقاله با هتل تایتانیک داون تاون استانبول آشنا خواهید شد.

نمای کلی هتل داون تاون

موقعیت جغرافیایی هتل تایتانیک داون تاون:

هتل تایتانیک داون تاون در محله تکسیم استانبول واقع شده که خیابان استقلال و کاخ دلماباغچه تنها ۵ دقیقه با هتل فاصله دارند در صورتی که با خودرو به این اماکن بروید. با توجه به این که فرودگاه آتاتورک ۳۰ دقیقه با تاکسی با ر فاصله دارد در نتیجه اقامت در این هتل، رفت و آمد به فرودگاه را تسهیل خواهد کرد. همچنین لازم است بدانید که مسجد ایاصوفیه، مسجد سلیمانیه و مسجد آبی نیز از جمله اماکنی هستند که شما با خودرو تنها ۲۰ دقیقه با آن ها فاصله دارید.

امکانات هتل تایتانیک داون تاون:

  • تمامی اتاق های ر به امکانات در حد استاندارد شامل چیدمان، وسایل مربوط به حمام، سیستم تهویه و… مجهز هستند.
  • شما می توانید ر زمان اقامت در داخل اتاق ها، از اینترنت بی سیم رایگان بهره مند شوید.
  • در داخل هتل تایتانیک داون تاون استانبول رستوران بسیار شیک و مدرن به نام الستا واقع شده است که منوی غذایی متنوعی داشته و انواع غذاهای ترکی و بین المللی را سرو می کند.
  • کافه های موجود در این هتل نوشیدنی ها و خوراکی های خوشمزه را برای مسافرین آماده خواهد کرد.
  • اگر بعد از یک روز گردش در سطح شهر، خسته شده اید می توانید با رفتن به استخر روباز، سونا، جکوزی، استخر سرپوشیده، آبگرم و… انرژی از دست رفته خود را به دست آورده و سرحال شوید.
  • مدیریت این هتل به منظور جلب رضایت مسافرین خود، خدمات خشک شویی و اتوکشی را نیز در نظر گرفته است.
  • جالب است بدانید که در هتل تایتانیک داون تاون سالن آرایش عروس و خدمات عروسی وجود دارد چرا که شما می توانید مراسم عروسی خود را در سالن بزرگ این هتل برگزار نمایید. در این سالن بزرگ امکان برگزاری همایش ها و کنفرانس ها نیز وجود دارد.
  • این امکان وجود دارد که مسافرین فرزندان خود را در قسمت نگهداری از کودکان سپرده و به امور خود بپردازند.
خدمات تور
نظرات