اطلاعات تور
توضیحات

اگر از دسته مسافرانی هستید که محل اقامت برایتان اهمیت زیاذی دارد ، تور استانبول هتل پوینت تکسیم می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب باشد. همان گونه که می دانید هتل های ۵ ستاره دارای بهترین کیفیت و خدمات هستند و به تبع، هزینه اقامت در آن ها بیشتر خواهد شد. خوشبختانه امروزه به کمک اینترنت شما می توانید از خدمات و امکانات هر هتل در نقاط مختلف دنیا مطلع شوید. لذا عاقلانه ترین کار این است که قبل از شروع سفر به استانبول، در مورد هتل انتخابی خود تحقیق کنید.

ممکن است شما تصمیم به سفر با تورهای مسافرتی را داشته باشید به هر حال باز هم باید از نوع هتل انتخابی مطمئن شوید و در صورتی که متوجه عدم کیفیت خدمات هتل شدید، از رهبر تور درخواست تعویض هتل را داشته باشید. البته جای نگرانی نیست چرا که با بررسی مقالات سایت می توانید اطلاعات کافی در مورد هر کدام از هتل های مد نظر خود را به دست بیاورید. با مطالعه ادامه مقاله، با هتل پوینت تکسیم آشنا خواهید شد.

موقعیت جغرافیایی هتل پوینت تکسیم :

هتل پوینت در محله تکسیم واقع شده است ک این محله در استانبول معروف است. نزدیکی به این منطقه به معنی دسترسی به امکانات، مراکز خرید و گردشگری است مسجد آب، مسجد لالالی، کاخ دلماباغچه و بازار ادویه از جمله مراکزی هستند که در اطراف هتل پوینت استانبول قرار گرفته اند. در صورتی که بخواهید از هتل پوینت به فرودگاه آتاتورک بروید، با تاکسی تنها ۳۰ دقیقه از فرودگاه فاصله خواهید داشت.

خدمات و امکانات هتل پوینت تکسیم استانبول :

  • تمامی اتاق های هتل پوینت به امکانات کامل و استاندارد مجهز هستند. حتی در صورتی که شما تمایل دارید به صورت خانوادگی در هتل پوینت استانبول اقامت کنید، این امکان برای شما فراهم شده و می توانید اتاق های خانوادگی را رزرو نمایید.
  • مسافرین می توانند در تمام مدت اقامت در هتل پوینت از اینترنت رایگان بهره مند شده و به امور کاری خود بپردازند.
  • در صورتی که برای خروج از هتل نگران وسایل ضروری و مدارک خود هستید، با اقامت در هتل پوینت استانبول می توانید از خدمات صندوق امانات استفاده کرده و تمام وسایل ضروری خود را داخل صندوق بگذارید.
  • رستوران های موجود در هتل پوینت نه تنها تنوع زیادی از نظر غذا و نوشیدنی داشته بلکه منظره زیبایی را برای مسافرین به نمایش خواهد گذاشت.
  • برای شستن لباس های کثیف خود نگرانی نداشته باشید. مدیریت هتل پوینت استانبول خشکشویی را در اختیار مسافرین قرار داده و بدون دردسر می توانند لباس های خود را تمیز و شسته تحویل گیرند.
  • مسافرین در هتل پوینت می توانند درخواست کرایه خودرو را داشته باشند که مدیریت هتل این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد.
  • یکی از مهمترین خدماتی که در هتل پوینت ارائه شده و شاید به ندرت توسط هتل های دیگر در استانبول در نظر گرفته می شود، امکان برگزاری عروسی در سالن های هتل است.

در صورتی که همراهان شما مشکلات جسمی داشته باشند، مدیریت هتل پوینت تمامی امکانات همانند ویلچر، سرویس بهداشتی ویژه و… را فراهم خواهد کرد. برای رزرو تور استانبول هتل پوینت تکسیم با کارشناسان پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

خدمات تور
نظرات