اطلاعات تور
توضیحات

هتل زنجیره ای گلدن تولیپ استانبول بایرام پاشا که در منطقه ی اقتصادی و تجاری بایرام پاشا بنا شده این امتیاز را دارد که اولین هتل ۵ ستاره گروه هتلهای لوور در استانبول باشد .

در این هتل مجلل اتاقهایی با مساحت های مختلف در غالب :اتاقهای استاندارد ،دلوکس ، جونیور سوئیت ، سینیور سوئیت ،سوپریور و سوئیت های مخصوص سالمندان و سوئیت های کانکت روبه دریا و روبه شهر که در تمامی اتاقها مجهز به  یک اتاق نشیمن و حمام و سرویس بهداشتی است که با تهویه هوا دما ی مناسب را حفظ میکند .

ازامکانات این هتل ۵ ستاره میتوان به اینترنت پر سرعت رایگان که در تمامی قسمتهای هتل قابل دسترس می باشد اشاره کرد و امکانات دیگری نظیر :تلفن ،وسایل کامل بهداشتی و آرایشی در حمام ،سشوار ،یخچال ،مینی بار ،صبحانه در اتاق (منوهای رژیمی در صورت درخواست ) ،صرافی ،انبار نگهداری چمدان ،دربان و نگهبان ۲۴ ساعته ، رستوران ،صندوق امانات ،خدمات بلیط ،پارگینگ امنیتی در هتل و پارکینگ در خیابان و همچنین پارکینگ قابل دسترسی برای معلولان ، اجاره خودرو ،در صورت در خواست مسافر ترانسفر و خدمات فرودگاهی استقبال و بدرقه نیز انجام می شود.

هتل دارای فضاهای عمومی مانند : باغ ، کتابخانه ،اتاق تلویزیون  و سالن مشترک برای رفاه بیشتر مسافرین در نظر گرفته است .

هتل گلدن تولیپ سرگرمی و خدماتی نظیر :خدمات و نگهداری نوزاد و کودک ،کتاب و دی وی دی ،موسیقی برای کودکان ،نرده محافظ کودک و شبکه های تلویزیونی ویژه ی کودکان نیز دارد .

در مورد خدمات نظافت اتاق :خدمات خشکشویی ،امکان اتو لباس در اتاق ،دستگاه پولیش کفش ،اتو پرس و خدمات خانه داری دارد .

همچنین هتل برای رفاه حال بیشتر مسافران مرکز خرید و مغازه در محل را در نظر گرفته است .

از امکانات متفرقه دیگر این هتل ۵ ستاره ی مدرن و مجلل :اتاق سیگار ،امکانات ویژه برای معلولان ،اتاقهای مناسب خانواده ،امکانات اتاق درجه یک ،سوئیت مخصوص عروس و داماد ،آسانسور ،اتاقهای عایق صدا،سیستم گرمایشی و سرمایشی ،اتاق ضد حساسیت ،ممنوعیت نکشیدن سیگار در تمام مکانهای هتل ،تهویه مطبوع،محل قابل دسترسی برای ویلچیر است .

امکانات هماهنگی جلسات تجاری ،دفترکار،امکانات فکس و کپی ،امکانات برگزاری جلسات و ضیافت ازدیگر مزایای این هتل می باشد .

هتل گلدن تولیپ امکانات تفریحی نظیر :استخر سر پوشیده برای تمام فصول  و سالن های ورزشی و بدنسازی ،سونا ،مرکز اسپا و سلامتی ماساژ ،حمام ترکی و حمام معمولی دارد.

هتل گلدن تولیپ تا مرکز اصلی شهر استانبول میدان تکسیم و خیابان معروف استقلال پیاده ۲۰ دقیقه فاصله دارد.

خدمات تور
نظرات