اطلاعات تور
توضیحات

امکانات تور هتل آل سیزن استانبول و جزییات رزرو تور

تنوع هتل ها در استانبول کمک می کند تا مسافرین، قدرت انتخاب بیشتری داشته باشند. هتل آل سیزن یکی از هتل های ۴ ستاره و شیک در این شهر است که مورد رضایت اغلب مسافرین قرار گرفته است. اما هر فرد، سلیقه متفاوتی داشته و الزاما خوب بودن یک هتل به معنی تایید از طرف مسافرین دیگر نخواهد بود. لذا توصیه ما بر این است که تنها به گفته ها و شنیده های خود اکتفا نکنید بلکه قبل از این که انتخاب هتل را نهایی کنید، ابتدا در مورد موقعیت و امکانات آن تحقیق نموده و پس از اطمینان از کیفیت خدمات آن، اتاق مورد نظر را رزرو کنید.

توجه داشته باشید که اگر شما بهترین تور مسافرتی را به استانبول انتخاب کنید اما هتل شما مناسب نباشد، این سفر برای شما لذت بخش نخواهد بود. لذا نه تنها شما باید سفر خود را با یک تور گردشگری عالی شروع کنید، بلکه قبل از سفر، هتل ایده آلی را برای اقامت انتخاب کنید.

موقعیت جغرافیایی هتل آل سیزنز :

یکی از معیارهای انتخاب هتل در استانبول، نزدیکی به مکان های تفریحی و گردشگری است. هتل آل سیزن دقیقا در مرکز شهر استانبول قرار داشته و بازار بزرگ در نزدیکی آن قرار دارد. میدان سلطان احمد، مسجد ایا صوفیه، بازار بزرگ و… تنها پنج دقیقه با هتل فاصله دارد. با توجه به این که هتل آل سیزن استانبول به مناطق تاریخی و خدمات زیادی دسترسی دارد، لذا یک محل اقامتی عالی برای شما خواهد بود.

خدمات و امکانات هتل آل سیزنز :

⦁ در اتاق های هتل آل سیزن سیستم تهویه مناسبی در نظر گرفته شده و جو اتاق در طول ۲۴ ساعت، مطبوع خواهد بود.
⦁ شما می توانید برای شستن لباس های خود از خدمات خشک شویی و اتوکشی هتل آل سیزن استفاده کنید.
⦁ برای خروج از هتل آل سیزن و گردش در سطح شهر، نگران مدارک و لوازم ضروری خود نباشید. بلکه شما می توانید تمامی مدارک و وسایل خود را در گاو صندوق هتل قرار داده و با خیال آسوده به تفریح بپردازید.

⦁ در هتل آل سیزن یک اتاق کنفرانس در نظر گرفته شده است و شما می توانید همایش های خود را در این هتل برگزار نمایید.
⦁ پارکینگ تعبیه شده برای هتل آل سیزن استانبول به صورت رایگان در اختیار مسافرین قرار داشته و در طول اقامت در هتل می توانید، می توانید با خیال آسوده ماشین را در هتل پارک کنید.
⦁ کارمندانی که در هتل آل سیزن مشغول به کار هستند به دو زبان ترکی و انگلیسی مسلط هستند.

⦁ در رستوران هتل آل سیزن استانبول انواع غذاهای محلی و بین المللی سرو می شود. وعده های غذایی برای همه ما لذت بخش است اما اگر غذای انتخابی بی کیفیت باشد، به همان اندازه می تواند ما را از یک غذا، بیزار کند. کیفیت غذاها در هتل آل سیزن در حد ایده آل است.
⦁ هتل آل سیزن اتاق های خانوادگی را برای مسافرین در نظر گرفته و شما می توانید با اعضای خانواده خود، در یک اتاق اقامت داشته باشید.
برای اطلاع از ارزانترین قیمت تور استانبول با مشاوران پرواز ایرانیان تماس بگیرید.

خدمات تور
نظرات